» »

top shop - šivalni stroj

top shop - šivalni stroj

zuz3k ::

zdravo prek top shopa prodajajo šivalni stroj Sew Wiz gre se za TALE (klik) šivalni stroj ter tu je video http://vimeo.com/40153422 seveda ker je cena samo 40€ napram navadnim šivalnim strojem za 100€+ me najbolj zanima kvaliteta ali ima kdo to mašino doma? šivalo bi se bombaž (hlače) lp
Life is a psychological game.

mihec87 ::

Za vsake toliko sem pa tja kaj poflikat,mogoče sešit iz mehkih materialv bo verjetno šlo..Ne pa pričakovat čudeža..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Janac ::

imamo doma in je super L.P

Okapi ::

Pojdi v Hofer po Pfaff za 100 evrov, je 10x boljši in uporabnejši. Garantirano ti ne bo žal.

O.

@nny ::

Popolnoma neuporabna zadeva! Raje kupi tazaresen stroj, v Hoferju sem jih videla znižane na 79€.

zuz3k ::

hvala za hitre odgovore


jah, to je relativno al je dobra roba pr top shop ali je pa sranje, zato
tisti k zadeve nima je bvz nekaj trdit

zato tudi prašam folk k ma ta strojček in pove dejstvo


Janac je izjavil:

imamo doma in je super L.P

kako kvalitetno šiva? kaj vse šivaš z njim? se da ene hlače
zašit z ok cvirnom ne prav tistim ta drobnim?

lp
Life is a psychological game.

@nny ::

Imam doma na podstrešju in mi je še danes žal, da sem ga kupila! Še enkrat, neuporaben plastik fantastik! Izbira je seveda tvoja.

zuz3k ::

definiraj neuporaben a sploh ne šiva zadeva? kaj pa garancija, saj lahko vrneš kar pošljejo po pošti


al je za osnove stvari za kaj več pa ne ?
Life is a psychological game.

shadeX ::

@nny je izjavil:

Imam doma na podstrešju in mi je še danes žal, da sem ga kupila! Še enkrat, neuporaben plastik fantastik! Izbira je seveda tvoja.


če ga imaš na podstrešju in ga ne rabiš, ga lahko njemu prodaš za pol cene. Volk sit, ter koza cela =)

zuz3k ::

najprej naj definira neuporaben, ker če ne dela ga ne rabim za na podstrešje :D
Life is a psychological game.

shadeX ::

zuz3k je izjavil:

najprej naj definira neuporaben, ker če ne dela ga ne rabim za na podstrešje :D


Čeprav nimam tega stroja ti lahko jaz preprosto razložim.
Ona je pač ženska in je zahtevna ( je mislila, da bo s tem strojem opravljala vsa šivalna dela ). Kot pa vemo, malo dnarja, malo muske ji stroj ni bil po godu.

Če ga rabiš samo za kaj zašivati bo sigurno dober. Če rabiš za kaj več boš moral kupiti kaj boljšega.

Sem pa siguren da ni to tako slabo da se ne bi dalo narediti nič.

zuz3k ::

tudi meni se tako zdi, zato sem hotel dejanske odgovore od uporabnikov tega stroja

rabim ga za zarobit hlače, pa za dat kakšen flek, ko se raztržejo delovne hlače
npr. med korakom :))

zanima me samo, če se poleg ok delovanja za ta opravila lahko da kakšen malo
debelejši cviren/sukanec, ne čisto tistih ta tankih

lp
Life is a psychological game.

RejZoR ::

Lej, ne rabiš bit uporabnik, da dojameš. Ta igračka je namenjena za popravljat manjše stvari. Nikakor pa ni za šivanje večjih (ali celih) stvari. Prvič ker je premajhno in drugič, če je na baterije ti je lahko jasno da od njega ne bo ne vem kaj pa tud če oglašujejo da lahko šiva tud jeans...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

KoMar- ::

jah, to je relativno al je dobra roba pr top shop ali je pa sranje

Ni relativno, oni so mojstri prodajanja cenenih kitajskih izdelkov in ti hočejo prikazat kot dober deal.

@nny ::

Lahko ti ga dam tudi zastonj! :) Definicija neuporabnega so neenakomerni in slabo izdelani šivi, majhna prebojna moč, nima vzvratnega šivanja (zelo pomembno, sicer vozlaš na roke), baterije WTF, ropota kot kombajn!!! Če nameravaš šivati jeans, kar pozabi; še s tavelikuim strojem so težave. Za igračo otrokom pa se dobijo tudi cenejši. Daj 30 € več, pa si na konju za 15-20 let. Ponavadi ženske (!) iščejo nekaj čisto osnovnega od osnovnega, nato pa ugotovijo, da je robe za šivat več, kot so mislile, da potrebujejo kakšen dodaten šiv, pa tačko pa pribor. V tem primeru velja pregovor, nisem tako bogat, da bi kupoval poceni.
Aja, šivam že 15 let, zamenjala sem 4 stroje, zato mi pomanjkanja izkušenj ne morete očitati.

RejZoR ::

Itaq da mora ropotat če pa ima verjetno najdaljši zobniški vzvod na svetu, ker baterijski motorček nima nobenega navora.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

cekr ::

Raje kupi kakšen rabljen stroj, kot pa da sploh razmišljaš o tej igrački.
Po raznih trgovinah dobiš marsikaj osnovnega, ki se mu res reče šivalni stroj.
Mogoče dobiš kje poceni kakšno Toyoto, ki bo za tvojo rabo dovolj.
Imaš pa tudi firme(Singer, Elna), ki jim boš plačal tudi ime.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

mihec87 ::

Mislim da to da je na baterije pove vse..



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Olje za rezilo

Oddelek: Loža
93095 (1081) PINki
»

gobelini - kje kupiti?

Oddelek: Loža
165047 (4492) gregor
»

Moj motorček za čoln piska

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
141858 (1446) Pyr0Beast
»

Tačke za šivalni stroj

Oddelek: Loža
53063 (2909) X-shift
»

šivalni stroj :)

Oddelek: Loža
95783 (1429) @nny

Več podobnih tem