» »

Gamerska tipkovnica ? tarantula/g15/???

Gamerska tipkovnica ? tarantula/g15/???

;-) ::

Odločam se za nakup gamerske tipkovnice, ker mi pri navadnih hitro crkujejo tipke. (Predvsem A S D W) se začne zatikati ali slabo prijemati.

Odločam se med tarantulo in G15. Tud razerjeva Lycosa se mi zelo dopade sam je v slo. ni za dobit. Zaenkrat sem usmerjen na tarantulo, z njo sem se že rokoval in je bila odlična (mehke tipke) itd. Kaj pa imate vi in kaj predlagate?



//kaj pa je to če klikneš 3 gumbe hkrati in včasih piska? Se da tega znebit in da bi prijele vse tipke/vsi ukazi da bi bili izvršeni v igri?

tilinho20 ::

Ne pričakuj, da bo sedaj pri gamerskih kaj bolše. Najdejo se tudi kakšne, ki so poceni in dobre. Nekaj trdega kupi, če hočeš da bo zdržalo. Trde tipke mislim...

cnZz ::

tisto speedlinkovo posici, ful uredu, moj frend jo ma ze 2 leti mislim da pa se kar vse dela...
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

mihajlo carr ::

tarantula je taka da če 3 tipke prtisneš nč ne piska(vsaj mislim da je tako)

Bethrezen ::

če hočeš tipkovnco da doug zdrži kup Cherry :)
www.urbanterror.net

fire_3 ::

Sam mam g15. Kupo sem jo kak je v slo. ven prišla. zato ti povem da če že se odločaš za g15 raje vzami g11. ista je samo da nima display-a pa cenejša je. ker display je totalno neuporaben. kaže ti kolko je ura, obremenitev procesorja pa ramov, media player, timer, pa pri redko kirem špilu( pray, UT) ti kaže kolko kugl pa živekov maš. če stisneš 3 tipke naenkrat tudi nena piska, pa do zdaj ni blo nekih problemov z njo, bi jo še 1x kupo če bi mel možnost. aja pa še to res da ma g15 2 usb-ja sta pa tudi neuporabna ker sta samo 100mA. kar pomeni da recimo kak gamepad boš težko gor preklopo ker so skoraj vsi 500mA in ti bo napisalo da ta naprava ima premalo energije da bi pravilo delal. meni dela samo bluetooth adapterček. niti usb ključ mi ne dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fire_3 ()

j3rn3jk ::

Okey za gamereske miške mi je jasno da morejo bit bolj natanče, hitre, itd...
Pri tipkovnicah pa se mi pojavijo vprašanja ?? dajat 80€ za "gamersko" tipkovnico (npr g15) ??
Sploh kaj pridobiš napram normalni tipkovnici tam za 15€ ??
Jaz si sam lastim Genius KB-16e Scroll in to že 3 leta, danes stane 12€. Z njo sem preigral več kot 1000ur cod2 in 200ur cod4.. pa še dosti drugega, in tipkovnica mi deluje kot je delovala prvi dan.

@;-)
To, da ti pa crkujejo tipke WASD... mogoče zato ker jih premočno tiskaš ?? in s tem misliš "bolj" prtisnem hitreje se "glibljem"..:D

Edit:
pa še to.. na moji nič ne piska.. tudi če prtisnem vse tipke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: j3rn3jk ()

;-) ::

Do zdaj sem skoz kupoval slim tipkovnice pa so crkovale...oz. tipke se pač začno zatikat pa ne prijemajo več dobro od vseh izstopa s. Mogoče res dost trpi =)

Zdaj sem nazadne kupo navadno tipkovnco pleomaxa... samsung. Čist navadna tipkovnca za 7€. Se dela itd sam tipke so trde, visoke in tega nisem navajen...sploh nezna igrat tak pa pisat :)

ps.: pa osvetlitev tipk bi mi tud prav prsla.

glede piskanja pa mislim da je odvisno kaj druga. mogoče kako je priklopljena USB/navadn priklop.

Planetarium ::

kupi G11, bos dal manj pa bos dobu G15 brez LCDja ki ga konckoncev ne rabis. Ce pa res samo med tema 2ma zbiras pa uzem Tarantulo.

snajper_SLO ::

Prav tako imam G15 in če neboš potreboval LCD zaslone vzami G11!

fire_3 LCD zaslon sploh ni neuporaben, lahko imaš gor napisano kar koli. Samo LCD Studio rabiš.
~Q6600 G0 + Mugen ~ ASUS P5KC ~ Crucial 2x1GB D9~
~XFX 8800GTX ~ Logitech G15 ~ MX518 ~ LG 22" Wide~
~Antec P182 EU ~ Logitech X-230 ~ X-Ray Thunder 8~

fire_3 ::

snajper_SLO ja vem saj jaz mam nareto da mi kaže temp. preko speedfan-a

bluefish ::

ti smejko, me čisto informativno zanima, kako uporabljaš tipkovnico, da ti tipke crkujejo. Morda bi pomagalo,da tipko iztakneš in jo ponovno vstaviš - zna delati čudeže.

;-) ::

Dost igram igre. Predvsem cod2, res da včasih oz. kar pogosto fjst pritiskam pa tud kdaj vdarim gor. Ja tud če odstranim tipke in dam druge notr ne prime dobro. Je treba (pre) močno pritistnt da se premakne naprej :)

Sm vzel narazen zdaj tipkovnico pa se prav vidi da je tu ko je asdw fjst obrabljena tista guma in vezje spodaj...pa jo mam komaj 2 meseca.

El Nino ::

Eh pomojem najboljš da vzameš neko navadno za ne preveč denarja, da če se ti obrabijo določene tipke v nekem času hitro obrabijo se mi zdi dajat 80€ vsaka 2 mesca metanje denarja skoz okno.

OT: jst sm mojo novo tipkovnico (neka logitech obična multimedijska) likvidiral že takoj naslednji dan po nakupu. Mislim da sem igral FIFO pa sm nek usran gol dobil pa sm mahnil po polici tak fanj, da je tipkovnico ene 15cm v zrak vrglo in ko je priletela dol je točno na tiste nožice padla pa jih je dobesedno raztreščilo :D :D . Zdaj mi gre pa na K ko jo dvignit ne morem :D :D

mihajlo carr ::

logitech media? to ma tut js. jue čist ok za 15€. sicer je pa itak laži tipkat če ni dvignjena

El Nino ::

@disel, ja Logitech media je ja. Sicer je pa itak vsa zj***** od raznoraznih izpadov :D :D but it's still alive!!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911850 (8266) Half-Saint
»

Katera gaming tipkovnica ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556092 (4937) deadbeef
»

nova tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
202373 (2093) IvoJan
»

OCZ z novo tipkovnico

Oddelek: Novice / Ostale najave
283623 (2650) subby
»

Razer Tarantula vs. Logitech G15

Oddelek: Strojna oprema
152680 (2126) BloodyShadow

Več podobnih tem