» »

Registrirana domena, tujina dela, slo ne (zaenkrat test preko siola in ne dela)

Registrirana domena, tujina dela, slo ne (zaenkrat test preko siola in ne dela)

t0mekk ::

Lp imam sledeč problem

Registriral sem domeno, jo hostam preko tujega ponudnika: Testiram domeno in mi vrze ''search the web'' site...Torej something's wrong. Pišem ves pissed na ponudnika domene kaj se dogaja in mi pravi, da pri njih dela normalno. Pišem ponudniku gostovanja, pravi da mu dela. Grem na pejđ preko proxija pejđ dela. Poizkusim preko svojega neta (siol) pejđa nikjer. Klicou na siol pravjo da ne vedo kaj bi blo, da pa zagotovo niso oni krivi. Vem pa (sem jim tudi povedal), da sem imel popolnoma enak problem vendar z domeno, ki je bila registrirana preko siola. Ma kdo kakšno idejo kaj bi lahko blo? Ker mi res ni jasno kaj bi morou še nardit...lahko kdo poizkusi preko t2? ali karkol druzga da vidmo če je v siolu problem? hvala
  • spremenil: t0mekk ()

Iskraman ::

99% sem da je problem pri siolu. Nekaj časa nazaj sem registriral domeno, ki je bla pri ostalih slovenskih ponudnikih dostopna naslednji dan, pri siolu pa je trajalo skoraj en teden! :|

AndrejS ::

Če si registriral domono in vpisal DNSje, potem lahko traja tudi 24 ur preden se DNS strežniki po svetu sinhronizirajo!

680x0 ::

nslookup

Takole na pamet "mi ne odpre strani" je težko ugotoviti kje tiči problem...

R33D3M33R ::

Ali se da narediti en globalni check slovenskih DNS strežnikov, če te imajo v registru?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

t0mekk ::

Ja stran zdej deluje...verjetno se res niso še osvežil vsi dnsji takrat. tako da problem rešen.

Gandalfar ::

koliko casa nazaj se ti je to zgodilo? Ce si naredu na siolu dns lookup preden si vpisal NS-je itd. potem ima Siol v DNS cache, da domena ne resolva. Pocakaj par dni pa se bo samo zrihtalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava ISP-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
505364 (4541) NeMeTko
»

Seznam DNS strežnikov slovenskih ponudnikov internetnih storitev:

Oddelek: Omrežja in internet
1610484 (9911) Tilen
»

SiOL? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11320264 (12727) goba
»

Registracija domene pri Siolu

Oddelek: Omrežja in internet
142854 (102) Ales
»

vpis v DNS - je to normalno

Oddelek: Omrežja in internet
123320 (3009) SebyDiamant

Več podobnih tem