» »

Nakup Lcd Tv-ja

Nakup Lcd Tv-ja

smonito ::

Pozdravljeni!

Starše doma sem prepričal da gresta iz CRT televizorja na LCD, prav tako bosta tudi preklopila na T2 televizijo.
Velike denarje ne mislita zapravljati za televizor. V ožji izbor sta prišla dva tv-ja zato bi vas prosil, če bi lahko ocenili kateri je boljši.

Prvi je LG http://www.mimovrste.com/artikel/135007...
Druga pa Philips http://www.mimovrste.com/artikel/135007...

Za pozitiven odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem.

Lp

jureK ::

Najprej si obe oglej in primerjaj v živo (imajo ju v BOF-u). Najcenejšega ponudnika pa najdeš tukaj.
Se trudimo, se trudimo

smonito ::

Hvala za odgovor.
Seveda si bosta najprej ogledala televiizorje. Mislil sem če je mogoče že kdo kupil ta televizor da jih malo pokomentira.

beta1 ::

Sam imam philipsa 32pfl5332 in T2 tv.

Do sedaj nisem našel nobene slabe strani. HDMI priključki delajo brez problema na PC resoluciji 1366x768. Slika pri HDjih je 1A, tu se pozna 7500 kontrasta. Slika na T2 preko skarta je kar solidna. Je le LCD in ne plazma. Dinamični kontrast zmanšuje svetlost pri gledanju t2 televizije in da podoben efekt HDRja pri igrah v svetlih in temnih scenah. To tudi izboljša črno barvo ponoči.

Jaz mislim, da neboš dobil bolše televizije kot ta model 32pfl5332. Kar kupi!!!!!

LP

smonito ::

Beta1 zanima me če ima Philips 32 5322 "sliko v sliki". Saj ni pomembna funkcija ampak nikjer nisem zasledil da bi imel to.

Lp

beta1 ::

Ne te funkcije nima in ti tudi nebo prišla prav, če boš imel T-2 televitijo. Ker STBji oddajajo samo en kanal preko scarta, composite ali katerega drugega prikjučka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri TV

Oddelek: Kaj kupiti
468744 (6361) fpbs
»

Lcd televizor

Oddelek: Kaj kupiti
162763 (2272) Bias
»

LG32lh3000 ali Philips32pfl5604h

Oddelek: Kaj kupiti
102580 (2316) JayKay
»

LCD TV mnenje

Oddelek: Kaj kupiti
132028 (1700) arozma
»

LCD TV do 650 evrov;

Oddelek: Kaj kupiti
333583 (2870) ant

Več podobnih tem