» »

Sistem se je zrušil in daje le temporary user-ja

Sistem se je zrušil in daje le temporary user-ja

namgyel ::

Pozdrav vsem

Imam eno vprašanje:
Sistem sem kupil pred kratkim mesecem z novim računalnikom in do petka 7.3. 08 mi je deloval čisto v redu. V petek sem pa normalno pisal v writerja in poslušal media player nakar mi je celotni sistem zmrznil. Po nekaj minutnem čakanju sem ga fizično izklopil in ko se je nazaj vklopil je pisalo da manjka sistemska datoteka. Ponovno resetiram računalnik in dam noter windows vista instal cd. Mi popravi sistemsko napako in vrne v zagon. Vendar se je pojavila nova težava- namreč ko pridem v visto mi namesto profila pokaže temporary profile (na mojem profilu) in tudi če naredim novega administratorskega mi naredi isto. Pri tem desno spodaj v oblačku obrazloži kaj je temporary profil in da vsakič ko bo resetiral računalnik bo sistem zbrisal podatke. Mojih podatkov pa ni nikjer (kljub temu da kaže da je disk poln) - vse mape in namizje je prazno... Kaj lahko storim? Ogromno podatkov imam gor in bil bi res hvaležen za pomoč.

Na računalniku imam tudi Linux-e in tudi ko grem v njih da bi pogledal kaj je na mojem disku mi mojih podatkov ne pokaže...

Za odgovore se vam zahvaljujem,

Lep pozdrav

Preseren ::

Meni se je zgodilo podobno, samo da sem ga normalno izklopil, potem pa me stalno meče samo v temporary profile..
Kakšna ideja? Ravnokar laufam vse antiviruse in advareje kar jih poznam, pa bomo vidli. Baje naj bi obstajal nek črv, ki se igra na takšen način z user profili
SEO na https://www.seos.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabniški računi na Windowsih

Oddelek: Pomoč in nasveti
7723 (617) krneki007
»

Sumim na en virus k para živce

Oddelek: Pomoč in nasveti
101273 (1015) hojnikb
»

Windows can not found a locale profile

Oddelek: Pomoč in nasveti
5793 (769) zee
»

napaka pri logiranju

Oddelek: Pomoč in nasveti
81039 (956) Ziga Dolhar
»

win Xp - problem z userji

Oddelek: Operacijski sistemi
71034 (899) miha

Več podobnih tem