» »

Champions league 2007/08

Champions league 2007/08

El Nino ::

Lp

Kaj mislite? Zaključni boji so v polnem teku, danes so še tekme psmine finala. Kdo je vaš favorit in zakaj? Kakšno je vaše mnenje o sodnikih? Za koga navijate? Vse to nas zanima in še več.
S
icer pa so že znani četrtfinalisti Arsenal, Fenerbahce, Manchester United in pa Barcelona.

Sicer moj favorit oz. sam navijam absolutno za LIVERPOOL!!!! Zakaj? Ker so izredno homogena ekipa, sestavljena z ravno pravo mero izkušenih igralcev (Gerrard, Finnan, Carragher, Hyppia...) in pa imajo veliko zalogo mladih upov (Torres, Babel, Lucas Leiva,...) In odličnega stratega Rafo Beniteza. Dokazali so že, da znajo odlično igrati proti najboljšim ekipam, in to tudi v zadnjem krogu LP, ko so z 2:0 premagali Inter Milan. Povratna tekma je pa 11.3.

Torej, pišite...

LP
You'll never walk alone...

T-h-o-r ::

MILAN:'(
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mavec ::

Tru3.
Milan je šel, ampak ga je Arsenal kar dobro razorožil. Sploh Kakaja.
Zdaj je praktično edino upanje samo ROMA, saj je Inter proti Liverpoolu ob toliko poškodbah, kot jih ima, v zelo težavnem položaju. Dočim Roma ima z Madridom dokaj pozitivno bilanco v Madridu.
Torej, upam in verjamem drevi v zmago sinovov volkulje!>:D

sid911 ::

Glavno da je Milan izpadel. Če se danes isto zgodi z Realom mi je čisto vseeno kdo zmaga. Sam da tadva ne:D
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Ejsi_Disi ::

He he he isto, kot sid911. Edino, da mora še Barca zmagat LP.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Amare ::

E moj Milan. Včeraj sem samo še čakal na njihov izpad, Adebayor je pa to samo še potrdil. Prepucat ekipo, Ancelottijev čas se tudi izteka (dvomim, da se dejansko bo iztekel) in predvsem upam na prestop Drogbaja v Milan. Aja, pa doma bi tudi lahko začeli malo migati...:8)

T-h-o-r ::

ma kaki drogba, pač ne morejo vsako leto igrati v finalu.... pa še Kalac je tak gol dobil, da ne moreš verjet...
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mavec ::

Pa so sinovi volkulje dali galaktozarjem lekcijo nogometa. Še posebej mi je bil smešen Guti, ko je hotel zrušit Vučiniča z obema rokama, pol je pa pa padel s tisto faco po tleh kukr en pjanček.
Tole je bila zaslužena zmaga ROMA pa pravte kar čte. Samo da so bogatinčki šli spet domov. Ni vedno vse v denarju.>:D

Ejsi_Disi ::

PA jim je šla (Realovcem) Liga prvakov in še Kraljevi pokal. :D 8-)
Rock n' roll ain't noise pollution!

TekO ::

tinkec, v Madridu zaslužena zmaga ja. V Rimu pa IMO ne :). Saj je bil real tisti, ki je skos napadal, samo jim nič ni šlo noter, uni pa potem iz protinapadov 2 dali.

No pa saj mi je useeno Real mi je #1, Roma pa #2 na moji favourite club listi tako da se ne sekiram :P
Ideas are bulletproof.

Alfonzo ::

tinkec se vidi da o nogometu nimaš kej preveč pojma.

Kot prvo: ko si Real omenil kot bogatinčke. Real si je ta denar sam prislužil z tolikšnimi lovorikami kot jih ima ( največ v Evropi ).

Kot drugo: raje poglej kešno Chelsea bi lohka rekla kdo je bogainček pa kolk so osvojil. Tam majo dnarja kot solate k jim je Abramovič vse dal.

Tko da mal še pouč sam nogomet pa klube pol pa prid kej pametnega povedat.

mavec ::

axon, mi ni treba. Je ROMA povedala vse. :)

El Nino ::

Evo, znani so skoraj vsi četrtfinalisti. To so Roma, Chelsea, Schalke 04, Fenerbahce, Manchester United, Arsenal, Barcelona. Tekma Inter - Liverpool:D bo 11.3. na San Siru ob 20:45 standardno.
Čujte, kako pa bojo zdej izbrali čettrtfinalne pare, a gre to po žrebu kot osmina finala al kakšen drug sistem?
Včeraj pa je bla dobra tekma med Romo pa Realom. Mater so se tresle prečke kot že dolgo ne 8-O 8-O . Kar se pa tiče ostalih Chelsea rutinirano gre naprej (čeprav sem upal na presenečenje Olimpiakosa), Schalke pa po penalih. Tista druga obramba Neuerja je bila 8-O . Sicer pa se je izkazal čez celo tekmo. Če 30 strelov dobiš in jih od 10 v okvir vrat ubraniš 9, potem je nekaj na tem.
Liverpool pa naslednji teden v boj proti tuljotom... na juriš!!!

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Angleški nogometni klubi

Oddelek: Loža
304786 (4069) Ejsi_Disi
»

OMG kaj dela Manchester... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696758 (4620) Alexius Heristalski
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314089 (3602) monster-x

Več podobnih tem