» »

Kater 20'' LCD kupiti?

Kater 20'' LCD kupiti?

Sami ::

Živjo!

Odločil sem se za nov LCD, kakšnega 20'' priporočate? LCD ne sme biti WIDE. Je samsung še zmeraj TOP?

Hvala za nasvete!
LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

opeter ::

Samsung je top? Kdaj pa je bil? Nisi napisal, kaj so tvoje potrebe? Dober prikaz barv? Kaj drugega?
Jaz osebno vem, da se razen NECa ne bi odločil za kaj drugega.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kixs ::

Npr.:

HP LP2065 (S-IPS)

Sami ::

LCD bi se uporabljal za domačo uporabo, torej pisanje v wordu, brskanje po spletu, občasno igranje iger, gledanje TV-ja preko compa. Seveda pa bi rad dobil čimboljši LCD. Torej kaj je trenutno best-buy?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Ted ::

Best buy za 200 evrov je kak HP w2007, LG itd... Samsung ga serje z loterijo panelov. 20 inčni NEC je po kvaliteti nad vsemi, na žalost pa dobiš več kot 2 HP-ja/LG-ja/Samsunga za ceno tega Neca (še vedno stane 450 evrov).
Mah...

kixs ::

Za 20 palcne in ne Wide monitorje je danes zelo malo izbire. Sploh ne vem, ce je bil v zadnjem letu izdan kaksen novi model.

mmmato ::

Js sm si ta teden kupil 206bw wide. Zakaj pa nočeš widea? Meni se zdita ~2 megapixla veliko bolj uporabna v wide razmerju kot 4:3 al 5:4

kixs ::

Odvisno kako si navajen. Sam imam HP 2065 20", ce bi ze sel na Wide, bi moral to biti najmanj 24". Manjsi so prevec stisnjeni ;)

lp

mmmato ::

Eh, mene je wide navdušil že na laptopu. Je bolj v razmerju človeškega vida :)

pozitron ::

Sam imam 2 dni tega neca link, link najprej sem vzel samsunga 245b v bigbangu, k sreči so mi ga po 10 dneh zamenjali in sem vzel tega. V sliki ni primerjave ( nič backlight bleedinga, vidni koti so zakon, barve so točne, črna je res črna in ne zelena, modra, siva, ..., brez input lag-a, nizek zakasnitveni čas za s-ips (6ms), primerljivo z 2ms TN (tko, pravijo v nekem review-u, jaz prav tako ne opazim nič ghosting-a in lag-a, pa sem zelo občutljiv na te stvari). Kvalitetna/robustna izdelav izdelava, ql menedžment kablov. Prej sem imel vedno TN, pomoje ne grem nikol več nazaj. Res je mal dražji in 4" manjši, samo še vseeno mi ni žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

IVo ::

Ja se strinjam z davidx300-om... Tudi sam sem pretestiral tega neca in ima odlične vidne kote, ghosting je neopazen,barve... da o barvah niti ne govorim, tako kot pri večjih bratih ima ta nec res ODLIČNE.
In ne govorim tega ker jih prodajam, je pa res da je kakovost bolje videti na lastne oči...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372981105 (45941) hariscorale
»

Enega velikega (24") ali več manših (19") (monitorji)

Oddelek: Kaj kupiti
413883 (2608) kuglvinkl
»

22" LCD - kupujem

Oddelek: Strojna oprema
111640 (1385) mish
»

Nakup 20" LCD monitorja

Oddelek: Kaj kupiti
322590 (1248) sword

Več podobnih tem