» »

program za izdelavo reklame

program za izdelavo reklame

snake001 ::

Iščem program, s katerim bi lahko izdelal reklamo za izdelek, ki ga prodajamo in za predstavitev naše trgovine. Sestavil bi jo iz slide showa fotografij, dodal bi tekste ali eventuelno tudi video, po možnosti kombinirano. To zadevo bi potem predvajali preko plazme ali LCD TV, vključili pa bi jo tudi v našo spletno stran. Reklame bi rad naredil za več izdelkov, ki bi jih dodajali naknadno in bi se potem vrtele ena za drugo avtomatično.
Program naj ne bi bil prezahteven. Ali je za predvajanje tako izdelane zadeve preko plazme potreben računalnik ali DVD predvajalnik.
Hvala!

#000000 ::

windows movie mejker :D

Dej pliss ko končaš za produkcijo reklame, jo obesi sem gor, da vidmo kako ti je uspelo.

fur80 ::

Glede na tvoje zadnje vprašanje bi ti predlagal kak ProShow Gold, skoraj nekaj takega kot Power point, z nekaj dodatnimi funkcijami, program pa lahko izviziš v avi.

snake001 ::

Movie maker, po mojih izkušnjah izpred že kar nekaj časa, najbrž ne bo prišel v poštev, sem pa pogledal predstavitev programa Pro Show in se mi zdi, da bi znal biti prava stvar. Grem pobrat poskusno verzijo, da vidim, če je to to.

Hvala pa obema za informacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LED LCD TV

Oddelek: Kaj kupiti
184491 (4188) vanjapok
»

Referendum za ukinitev RTV Slovenija prispevka (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
807258 (4958) urban99
»

TV prihodnosti: Prisiljeni v gledanje reklam? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
558183 (6430) poweroff
»

Program za montažo filmov...

Oddelek: Zvok in slika
327807 (7441) martinsm3
»

iStranišče

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
332687 (2687) Neandertalec

Več podobnih tem