» »

Problem s povezovanjem na net

Problem s povezovanjem na net

wtf?! ::

Živijo! Kupil sem router Linksys grt54gl, ga priklopim in spremenim par nastavitev ( pač geslo, zaščita...), problem nastane, ko se hočem povezati na net (wired). Sumim oz. sem prepričan, da nisem pravilno "naštimal" settinge pri novi povezavi. Zanima me, če moram vpisati kakšne ip-je oz. dns-je. Še nekaj...wireless network sicer ustvari, s prenosnikom ga zazna, se tudi connecta, vendar internet ne deluje. Prosim za pomoč in lp

jan01 ::

Če je problem s dnsjem. Probaj iti na 193.164.138.20 (slo-tech). Če dela veš kje je problem(nastavi pri dns na ip routerja). Aja, pa priporočam, da čimprejzamenjaš firmware. Prioročam tomato firmware, ki je veliko boljši...

wtf?! ::

Am, oprosti ampak ali lahko poveš kaj vse moram spremeniti,ko ustvarim novo povezavo? Če pustim vse default se mi connection ustavi pri connecting to wan miniport oz. nekaj podobnega. Je treba kaj pri tcp/ip spremeniti? Oprostite za mojo nevedenost:8)
e: aja, da ne bo pomote. Trenutno imam kabel napeljan direktno iz modema v Pc in dela net normalno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wtf?! ()

wtf?! ::

Imam dinamičen ip, če vam to pove kaj več.Any1?

V-i-p ::

Ponudnik tvojih internet storitev pa je?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

wtf?! ::

Siol, trio paket


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nenavaden časovno omejen upad dolvlečne hitrosti

Oddelek: Omrežja in internet
232947 (2166) čuhalev
»

težave z brezžično omrežno povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
193314 (2286) frasart
»

Povezava Sony Ericsson P1i z routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
61408 (1324) Klemeen
»

nov pc, kako z internetom

Oddelek: Omrežja in internet
211667 (1404) MTB
»

WIN 98 in ADSL

Oddelek: Operacijski sistemi
8909 (909) pikimiki99

Več podobnih tem