» »

pomoč ! ne pokaže spletne strani !!

pomoč ! ne pokaže spletne strani !!

ko_mar ::

Men pa nikakor ne uspe priti na spletno stran www.bolha.com. Piše mi da mi te strani ne najde, na drugem računalniku pa lahko pridem v istem času gor, na mojem pa ne. Kaj naj naredim da bom lahko prišel do strani ?
(Ni pa da slučajno stran ne bi bila dejavna, ker na drugemu računalniku mi pa uspe priti). Prosim za pomoč.
Hvala !

jvolk ::

A to se ti dogaja samo z bolho ali tudi s kako drugo stranjo? Verjetno imaš nastavljene še stare siolove DNS strežnike.

ko_mar ::

Ja sem opazil da tudi na kateri drugi strani ! Kako nej poštimam to ?

jvolk ::

Verjetno uporabljaš stare siolove DNSje. Zamenjaj DNSje v 193.189.160.13 in 193.189.160.23.

Adrijan0 ::

jvolk, samo če bi bli dnsji narobe mu nebi nobene strani odprlo oz. razrešilo naslova strani. Naj proba pingat par hostov. Usaj kot je napisal mu to ne dela na useh straneh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

ko_mar ::

Ja sam klub temu tudi če so dns-ji krivi nevem kako jih zamenjat:|

ko_mar ::

Aha zdaj sam našel in napisal te dns-je katere si mi ti napisal ampak se mi še vedno ne poveže !:(

Adrijan0 ::

probaj pingat bolha.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

poggy ::

Js mam tud podoben problem. Sam, da men ne odpre strani kot so npr. gmail, klik ali messenger... V glavnem skoraj vse net strani, kjer je potrebno vpisat uporabnisko ime in geslo. Na drugem compu pa je vse ok. Prej mi je vse delalo, pol pa naenkrat stop.
Kak se pinga stran?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasna optika

Oddelek: Omrežja in internet
191223 (1017) John2710
»

clarkconnect tezava

Oddelek: Omrežja in internet
171491 (1275) jurre
»

WinXp share internet-obup

Oddelek: Omrežja in internet
352058 (1544) boštjan
»

problem z adsl

Oddelek: Omrežja in internet
61311 (1211) Daedalus
»

Suse 8.0 en problem

Oddelek: Operacijski sistemi
7987 (832) InnerSelf

Več podobnih tem