» »

Moški ali Ženska

Moški ali Ženska

«
1
2

Body ::

Kaj je biti boljše Moški ali Ženska??
Najprej napiši svoj spol. Potem vpiši + , če si za, če si pa proti - . Potem pa še napiši spol o katerem hočeš napisat.
Primer:
Ker sem glih moški bom začel z moškimi:
+ Moški: Boljše službe:D
- Moški: Zapravljanje časa pres televizorjem:\

DimmniBurek ::

Moški
+ker se ne sekiram(o) za vsak penis
+ker se lohk poščijem za vsakim vogalom(alpa tudi če ni vogal)
+ker smo bolj adrenalinski
-se mi zdi da babe bolj uživajo v orgazmih:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

;-) ::

Moški

+ Moški: mamo 2 glavi (več glav več ve!), mislim da imamo boljše pogoje za zaposlitev in vsa "najboljša" oz. najvišja delovna mesta so seveda moška.
- Moški: Preveč časa zapravimo za TV (šport itd.)


- Ženske: menstruacija, so "lapaste"-preveč časa razpravljajo o nepomembnih rečeh
+ Ženske: Pri nekaterih stvareh "pomežiknejo" pa dobijo kar potrebujejo...:)

DimniBurek zadnje maš prav:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Zeberdee ::

Moški
+ ker lahko prdneš pred prijatelji
- ker ne moreš dobiti kadar hočeš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

Body ::

Moški
- Brci v jajca

jype ::

Borg.

Jakka ::

Vsekakor je boljše biti v današnji družbi moški kot ženska. Zakaj?

- manj pomembno kaj si oblečemo, kakšne cunje nosijo; za ženske je obleka bolj pomembna
- frizura je mnogo manj pomembna, kot pri ženski
- ni se nam treba ličit in preveč skrbet, da lepo izgledamo, naravno je ok; ženska se dandanes mora s tem ukvarjat
- ni se nam treba brit, depilirat ali voskat (povsod), kot se morajo ženske, če si dlakast je ok; dlakasta ženska, zgražanje
- nimamo menstruacije, pms-a, posledično dela in skrbi s tem, hormoni nam ne delajo problemov
- lahko smo rahlo zavaljeni, pa je do neke mere še sprejemljivo; pri ženskah je ta mera mnogo nižja; torej se nam ni treba preveč obremenjevat s svojim telesom, kot se morajo ženske
- pa še kaj bi se našlo, v podobni smeri

Da povzamem, življenje moškega je mnogo enostavnejše kot življenje ženske. Pa naj kdo reče, da to ni res. :)

Vsekakor pa ženske lahko pri moških določene stvari lažje dosežejo, si jih tudi podredijo, tukaj pa znajo imeti prednost. :D

ffka ::

moški

+nimaš tamponov
-vedno maš slabše ocene

jype ::

Hundey> - ni se nam treba ličit in preveč skrbet, da lepo izgledamo, naravno je ok; ženska se dandanes mora s tem ukvarjat

Jaz poznam vsaj eno uspešno žensko, ki se s tem ne ukvarja. Morda je res (nad)naravno lepa, ampak po moje je takih večina žensk, samo človek težko o tem sodi, ker jih skozi omet pač ne vidi.

lepovreme ::

samice majo več čutil na telesu,oz tudi tiasta ki jih majo samci so pri samicah bolj občutljiva(vrat,prsa,..)

kekz ::

> Kaj je biti boljše Moški ali Ženska??

Odvisno od starosti :P.

Jakka ::

jype: Saj obstajajo tudi takšne ženske, tudi moški ki se ličijo. :) Samo če nasplošno gledaš, za večji del populacije pa to velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

;-) ::

Jaz poznam vsaj eno uspešno žensko, ki se s tem ne ukvarja. Morda je res (nad)naravno lepa, ampak po moje je takih večina žensk, samo človek težko o tem sodi, ker jih skozi omet pač ne vidi.


lepota posamezne ženske je relativna zadeva. enemu je drugemu ni huda.

Življenje žensk ni lažje:
- Skoraj nobena ne kosi trave okol hiše, ko ji umre mož ji kosi sosed in do svoje smrti neve kaj bi tankala v kosilnico.
- Daj ženski nastavit programe na nov TV ...misija nemogoče
- Večina punc do svoje prve ure v avtošoli neve zakaj ima avto prestave.
- Res je da ženske kuhajo itd. sam najboljši kuharji na svetu so še vedno moški ;) (Zakaj je v tem primeru lažje življenje žensk? Stvari naredijo na hitro, kar se podstopi moški je narejeno temeljito.)

Moški lahko brez težav opravi vsa ženska opravila, ženska pa bo težko moška.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Fizikalko ::

Kakšnen obupen šovinističen izpad...

Ženske so overall IMHO na slabšem predvsem zaradi takih, kot je EWEER.

Meni je najbolj žal, da ni več sposobnih žensk v politiki in na ključnih položajih v družbi.

Karaya 52 ::

Moški.

Ker se staramo kot vino, ženske pa kot mleko. :8)

Fizikalko ::

>> - Daj ženski nastavit programe na nov TV ...misija nemogoče

Takoj ti lahko predstavim ene tri, ki ti orenk zbijejo tvojo očitno napumpano samozavest, kar se inteligence tiče. Pa meni tudi. S to razliko, da se jaz zavedam, da takole posploševanje več pove o avtorju takih bedastoč, kot pa o čemer koli drugem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

;-) ::

Meni je najbolj žal, da ni več sposobnih žensk v politiki in na ključnih položajih v družbi.


hmmm le zakaj je na teh položajih večina moških ?

Fizikalko ::

No, zakaj, pametnjakovič?

Še tole - glede na to, da si rekel "večina", se torej strinjava, da jih nekaj (sposobnih) vendarle je... najbrž tudi za te trdiš, da niti daljinca ne znajo nastavit?

IMHO je v večini primerov (sploh v državnih službah) tako, da mora ženska prek vsaj dvojnega števila ovir, da doseže podobno visoko mesto. In ženske so večinoma manj grebatorske in v povprečju (!) manj agresivne, zato jim je v povprečju manj do tovrstnih služb.

Seveda izjeme potrjujejo pravila.

Imajo pa ženske tudi lastnosti (spet govorim o povprečju, seveda, ne o posameznicah). So recimo, IMHO, precej bolj opravljive, gobčne in zapravljive. Pa mečkajo v prometu (so pa bolj varne voznice, IMHO). Ampak to je že druga zgodba.

Nikakor pa manj sposobne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

;-) ::

Še tole - glede na to, da si rekel "večina", se torej strinjava, da jih nekaj (sposobnih) vendarle je... najbrž tudi za te trdiš, da niti daljinca ne znajo nastavit?


To si čist brezveze napisal. Če sem napisal večina nisem mislim vse kot mi polagaš na usta.

In zopet: nobeden ni rekel da so manj sposobne.

mw@

Fizikalko ::

Aha, zakaj torej je po tvojem dejstvo, da jih je manj na vodilnih položajih? Iz tvojega mrcvarjenja od prej je IMHo zelo očitno, kaj je po tvoje razlog za to... Zato te še enkrat pozivam, da ga poveš.

WarpedGone ::

Pazite, kako se izražate.
Zbogom in hvala za vse ribe

Meizu ::

Dej vidva, Fizikalko in EWEER, umirta se. Jst sm kliknu na to temo, da se bom malce pozabaval ob branju, pa morm zadnjih 10 postov brat EWEER-a in Fizikalka, kako se kregata. Dejte mal pavze no, dejta se prek zs potolč!

lepovreme ::

zadnič sem gledal na diskaverju o medvedih, polarnih,in je je samec bil samo za parjenje,drgač pa si je mogla samica sama iskat in lovit jest,skrbet za malga,ta star pa je samo jedel in ležal,ko pa je pršla da bi mal vzela,pa je zrenčal:)Ko pa je bilo spet obdobje parjenja,pa je bil dober z njo:))

tko,mal za primerjavo:)

PS:aja vidva ki se ega-ta,me spominjata na dva starčka,ki se prepirata za slivo na meji:))mogoče bo vama pomagalo Nedeljsko Oko Z Marjanom Jermanom:)))


ajde

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: lepovreme ()

TekO ::

Moški
+ lohk se olajšaš kjer ti paše
+ nisi noseč
+ bl močn si (sam če je vojna si pa u k**** :D)
+ nimaš menstruacije
+ ne porabš glih usak dan 1 uro v kopalnci
+ vlik mn šans da maš osteoporozo =)
+ ne obnašaš se tko gnilo, bolano, prostaško k se ga napijš kt pa ženske ;)

ženske
+če si huda loh delaš kar čš, k obračaš tipe kukr ti sede
+ni ti treba plačat ustopnine za u kšne klube :D
+lažji lohk izsiljujš folk k je prprawln ženskam pomagat za vsako ceno =)
+načeloma dl časa živijo
+baje da nmorš bit barvno slep
Ideas are bulletproof.

Loki ::

zenske
+tukaj so dovolj pametne, da se teme ne udelezujejo, ker vedo, kako se bo koncalo.
also, eweer, si se nedolzen? :D koliko si star?:D
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

ripmork ::

+lažji lohk izsiljujš folk k je prprawln ženskam pomagat za vsako ceno =)

bingo! >:D

opeter ::

Eno vprašanje: Kako pa je kaj pri vas na delovnem mestu, v šoli, v razredu? Je več žensk ali moških?

Sicer pa se zdaj na hitrico spomnim le ene zadeve, predvsem pa stereotipnih pogledov družbe na spodaj opisano situacijo:

* če moški spi z več ženskami je pravi frajer (kralj, car, casanova, kakor pač želite)
* če ženska spi z več moškimi pa je kurba

žal družba tako gleda na to zadevo

Vsekakor ima ženska milijardo dosti več dela kot moški, ker je kar enkaj primerov, ko uboga ženska dela vse sama v gospodinjstvu (da, celo travo kosi), pa še otroke vzgaja. Mož pa cele dneve, tedne in mesece ne dela nič.

Seveda poznam tudi kontra primere (sicer samo dva), ko vse to dela mož, ker je ženska pač uspešna karierka.
Le zakaj imajo taki otroke...

Toliko o enakopravnosti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jakka ::

Evo ena prednost žensk, multitasking. :) Lahko delajo več stvari naenkrat, medtem ko večina moških tega ne zmore.

Pyr0Beast ::

Večina, ne vsi :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Gr0unD Zer0 ::

moški:

+nimam menstruacije
+posledicno tudi PMS-a ne
+ne bo mi treba trpeti bolečin pri porodu
+ne prenašat jutranjih slabosti ob nosečnosti

that's about it...

aja me pa razpizdi da majo zenske full priviligiran polozaj v "getting-laid-if-needed" situaciji

Tear_DR0P ::

kolko bednih stereotipov

od tega da je markiranje moških samcev sprejemljivo, do sprejemljivosti moškega kurbanja ali multitaskinga

me zanima kolk od vas vas je seksalo vsako leto od 15 dalje s po eno žensko in ga seaj vsi normalno gledajo, kaj šele če bi z večimi
in kolko izmed vas jih je bilo prvi moški svoji ženski - ozirmo ali tisti, katerih bejba je že mela kakšnega sedaj svojo zmerjate s kurbo

po takih temah se vidi, da tudi mi še nismo daleč od tega, ko so morale ženske meti rute na glavi in je bila največja čast za moškega smrt zaradi vere
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

opeter ::

me zanima kolk od vas vas je seksalo vsako leto od 15 dalje s po eno žensko in ga seaj vsi normalno gledajo, kaj šele če bi z večimi
in kolko izmed vas jih je bilo prvi moški svoji ženski - ozirmo ali tisti, katerih bejba je že mela kakšnega sedaj svojo zmerjate s kurbo


Takijh problemov jaz osebno nimam. Sem hermafrodit.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Matek ::

me zanima kolk od vas vas je seksalo vsako leto od 15 dalje s po eno žensko in ga seaj vsi normalno gledajo, kaj šele če bi z večimi
in kolko izmed vas jih je bilo prvi moški svoji ženski - ozirmo ali tisti, katerih bejba je že mela kakšnega sedaj svojo zmerjate s kurbo

OK, tudi za mene in za dolocene ljudi, ki jih poznam, nic od tega ne velja, ampak te zadeve so pac odvisne od cloveka, njegove tolerantnosti in pogleda na zadeve. Overall pa se mnogi precej pogosto ravnajo po tem stereotipu, poznam cel kup taksnih, tako da se moram strinjat z opeterom. Ampak ni fer, ne. Niti do moskih, ki jim bolj ustrezajo daljsa, monogamna razmerja, niti do zensk, ki bi rade seksualno eksperimentirale.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Calligulla ::

Jaz sem ponosen, da sem moski.

Smo nesebicni. Mi bi oplodili vse, cimvec,.. , da ja vrsta prezivi.

Zenske bi pa rade samo, da bi bile oplojene le one same, drugim zenskam nas ne privoscijo... skratka skrbijo samo za svojo rit in za svoj zarod.

Jaz pravim, da je moski bolj humano bitje. Cimmanj omejitev pri seksu... saj je dovolj za vse :D

BigWhale ::

> Zenske bi pa rade samo, da bi bile oplojene le one same, drugim zenskam nas ne
> privoscijo... skratka skrbijo samo za svojo rit in za svoj zarod.

To ni res!

Samica mora gledati, da jo oplodi najboljsi mozni alfa samec. Ce poleg tega oplodi se kaksno drugo samico ji je naceloma vseeno.

Calligulla ::

Ni res. To je v teoriji tako. V praksi samice hocejo ekskluzivno pozornost vseh samcev in tudi, ce tisti en alfa samec samo pogleda se kako drugo zensko so mu ze pripravljene spraskat oci. Oz vkolikor ni pripravljen biti za vedno do konca predan samo njej najraje vidijo, ce takoj po oploditvi crkne. :D
In ves, da je tocno tako.

Kremenčkova ::

Ženska.

Ker če grem v grmovje in me kdo zaloti, ne ve ali lulam ali kakam...

jype ::

Calligula> Ni res. To je v teoriji tako. V praksi samice hocejo ekskluzivno pozornost vseh samcev in tudi, ce tisti en alfa samec samo pogleda se kako drugo zensko so mu ze pripravljene spraskat oci.

A dej ga lomt no.

V praksi še nisem vidu da bi ženske počele kaj drugega kot zdolgočaseno strmele predse, medtem ko se alfa in beta samec pretepata.

Če govorimo o ljudeh imajo pa ženske itak najraje takšne, kot sem jaz: Lepe, pametne in skromne.

PrimozR ::

Takoj ti lahko predstavim ene tri, ki ti orenk zbijejo tvojo očitno napumpano samozavest, kar se inteligence tiče.


Če znajo naštimat televizijo so prej izjema kot pravilo. Žal. Ravno danes sem dobil od sošolke CD s slikami z maturanca - nezapečen CD.

Še tole - glede na to, da si rekel "večina", se torej strinjava, da jih nekaj (sposobnih) vendarle je... najbrž tudi za te trdiš, da niti daljinca ne znajo nastavit?


Kaj je pa treba nastavljati daljinca??

Sicer pa sem v razredu z večino punc. Trenutno je razlika majhna (18 vs. 14), na začetku 1. letnika pa je bilo 20:10. Ker imamo 3 telovadnice, imata 2 razreda skupaj telovadbo - v enem paru vsi fantje v drugem paru pa vse punce - iz obeh razredov. Tako dobimo 3 približno enako velike skupine.

EDIT: o varnih voznicah, ena ženska se je zapeljala v križišče in se SREDI križišča ustaavila. Sem bil dovolj daleč stran, z biciklom. Neka mama (sicer je verjetno to bolj pomemben podatek) pa me je skroaj povozila, a ji je na srečo pomahal prijatelj, da je ustavila. Nasprotno pa poznam nekaj deklet, ki vozijo odlično. Navsezadnje sem v avtošoli imel inštruktorico, v šolo pa nas vozi frendica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Fizikalko ::

Pardon, no. Ne daljnica, pač pa seveda programov na televiziji.

Constantine ::

Huda tema :D

Ženske so definitivno v veliki prednosti. Samo znati mora vrteti moškega. Kar pa ni nobena umetnost, ko se ženska obleče malo bolj izzivalno moški razmišlja samo še binarno ( shall we shag now or shall we shag later ) :D

Če bi naredili eksperiment in izbrali žensko in moškega ( izgled bi bil enakovreden ) in jima postavili časovni okvir en teden in da je treba v tem tednu zapeljati čim večje število subjektov nasprotnega spola. Kdo mislite da bi zmagal?

Da se ženske starajo kot mleko...s tem se ne bi strinjal, je veliko žensk ki z leti postanejo...bolj vešče >:D

Kaj še ostane moškim?
- vedno ostane opravljanje potrebe stoje...naj se še tako mučijo, to bo vedno naša domena :D
- vožnja
- mašinerija/elektronika
- riganje po piru :P

vse ostalo se pa neha ko te ženska obrne :D

kekz ::

> Pardon, no. Ne daljnica, pač pa seveda programov na televiziji.
Daljinca naprogramirati tudi ni tako simpl. Sem se kar namučil, da mi isti daljinec upravlja 3 naprave in da delajo skoraj vse funkcije. Moja žena tega nikoli ne bi spravila skupaj.

jype ::

kekz> Moja žena tega nikoli ne bi spravila skupaj.

Za to bi imela tudi dober razlog - te brezvezne škatle ji ne pomenijo nič.

robert512 ::

jaz ne bi bil baba pa da me ubijes ... 3 tedne v mescu majo festo :D

T-Majo ::

Damjan Murko: Srečen sem, ker sem moški.


Hmmm....moja punca je tole brala pa se crkvala od smeha. Spoh pri ''samica''. Lol.

Drugač so pa tud ženske potrebne če se že o tem pogovarjamo. Sam da bi priznale??? Ne....enostavno ne =D


Brez njih pa tud ne mormo.

lepovreme ::

zarad enga zgubanga kosa mesa morš celo vzet ne:))


PS:ja če je Murko rekel da je moški potem pa je res bit bolš moški:))On je pravi alfa samec ja:))) kaki lol

T0RN4D0 ::

- riganje po piru


haaa, timing pa tak, prebral prbližno pol sekunde po tem ko sm rignu. po piru (oziroma štirih)... tud nemogoče it ob petkih v miru na kofe =))


Sicer pa, mamo moški dobre strani, ženske pa tudi, važno je samo kako znaš stvari obračat. Mislim da je dejansko lažje prit do dobre službe naprimer kot moški, ampak marsikaterja bjonda (brez zamere dame, tole sem vzel pač stereotipno kot osebo z IQjem sobne temperature in postavo okoli vrelišča :) ) lahko v zvezi s takšnim uspešnim moškim uživa vse ugodnosti brez večjih obvzenosti. Ob morebitni ločitvi pa ima še vedno superioren položaj (skrbništvo za otroke, naprimer).

Sicer pa sam spola/položaja ne bi menjal, tako kot večina žensk (in moških seveda). In mislim da kdor ne pozna svojih dobrih lastnosti/prednosti, si tudi z nasprotnim spolom ne bi mogu kej velik pomagat :P

glinik ::

Vsak spol ima svoje slabosti in prednosti, to vsi vemo ...

Ampak je eno dejstvo!

Ni ga hujšega, kot maščevanje lepe ženske ... :( hehehe

Lepa in pametna punca bo dosegla vsak zastavljen cilj! Metode so seveda v njenih rokah. :))

Mi je kolega pripovedoval, kako se občasno srečuje z ženskimi vodji informatike. Punce so stare po 28 let ... a mislite da so dokazale toliko znanja????? :D :D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

jype ::

glinik> a mislite da so dokazale toliko znanja?????

Jaz v njihovo znanje dvomim manj kot v tvoje.

lepovreme ::

jaz poznam razmere na hofru recimo in tamkašnje zaposlovanje modelov:)

suha visoka mora bit ženska lepa pa je že not.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moški (ki) gredo po svoje (MGTOW) (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5611420 (9487) Mavrik
»

Kavalirstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626032 (3759) Keyser Soze
»

Podoba današjih deklin.....

Oddelek: Loža
483593 (2326) fahrenGONE
»

Moški izumiramo (Sobotna priloga, 18.10.2003)

Oddelek: Problemi človeštva
352588 (2018) Thomas

Več podobnih tem