» »

Copyrighted cd?!

Copyrighted cd?!

rap3r ::

Zanima me kako bi svoj cd z podatki (s mojimi sprogrameranimi programi)zaščitu tko da ko bi ga posodu komu ga ta nebi mogu skopirat?!obstaja kkšn tak program?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Gandalfar ::

vprasaj se raje tako:

Zakaj bi to tebi uspelo, ce ne uspeva podjetjem, ki dajejo na cdje veliko vec vredne programe?

Sicer je pa odvisno od znanja tvojih kolegov..

SLO-Security ::

Točno tako,...:D
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

rap3r ::

Jz bi uno foro da ko inštaliraš dela use ok!Ko pa snema mu pa reče da je error pr branju!A res noben neve?;(( !!FULLLL BI TO RABU!:|
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

ender ::

na posnemi veliko (100+ MB) datoteko, v kateri so sami 0x0 (ASCII 0 kode), razen na začetku, kjer naj bo nekaj, kar bo program preveril. če CD dobro pogledaš pod lučjo, bi moral videti, kje je ta datoteka posneta (ta pas bi moral biti nekoliko temnejši od okolice), in tam spraskaj, programu pa naroči, naj prebere le začetek te datoteke (na sredini bi morala biti nečitljiva). morda bo celo uspelo :)

rap3r ::

Hm ubistvu to en frend rab tko da se men glih nesanja kako bo to on sprogrameru!idej pa ni napačna pomoje!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

salesky ::

Rap3r Rap3r si ti a. Se da copirat Winse in take programe? SE ? Če se pole niti ti neboš mogel narediti nekaj takega ki bo preprečilo kopiranje. (no če odkriješ boš bogat) >:D >:D >:D

rap3r ::

Sej nism reku da se da!Sam zanima me pač če obstaja kkšn tak program za u izi zaščite in če ga pačnepoznaš ti ni treba pisat v temo k zanimajo me sam tisti k poznajo!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

ali3n ::

morda bo kaj pomagalo:
http://www.racman.si/zascita.htm



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252035 (1521) All
»

email strežnik?

Oddelek: Omrežja in internet
101273 (1078) b
»

Pekac LG GCE-8520B

Oddelek: Kaj kupiti
151261 (1136) rap3r
»

Za vse lastnike Herc. r8500LE! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
33019393 (12025) sharp
»

Na ker antivirus prisegate?

Oddelek: Programska oprema
241387 (1021) matter

Več podobnih tem