» »

Megaupload Upload problem

Megaupload Upload problem

rapid ::

A je slucajno kdo tukaj ki kdaj uploada na megaupload ?
Od vceraj mi je zacelo na megaupload uploadati obupno pocasi (imam linijo 20/20) na siolu. in ne vem a so mi siolovci kaj uspicili, ali pa je megaupload upload nenadoma postal extremno zaseden (sicer morate vedet da je megaupload ena od top 20 webstrani na internetu, spada med velikane kot google, youtube, yahoo, etc....ali pa rapidshare. rapidshare je malenkost vecja)
Za upload uporabljam aplikacijo Rapidup (ker se da uploadati na vec webhostov). Imam Xpje. Upload direktno cez stran megaupload mi je sicer vedno deloval pocasi. Z pomocjo omenjene aplikacije rapidup pa mi je do vceraj uploadalo perfektno

Sumim siol zato, ker mi je v zadnjih tednih zacel tudi delati "obcasno zelo pocasi" download z rapidshara (prej je bil pol leta maximalen, ej dosegal maximalen download v vecini primerov, kao primer 700 mb film sem dobil dol brez problema v 10 minutah). Sedaj pa je tko tko, kot da bi enkrat naletel na pocasnejso enkrat pa na hitrejso pipico od webhosta pa do mene (kriv pa ne vem a je siol al webhost, al kaj vmes). Sam drugace imajo ti webhosti extremne pipice (zaradi rapidshara sem nehal uporabljati torrente). No upload na rapidshare mi sicer deluje sicer perfektno.

jaoj ce ugotovim da je krivda na siolu
tko da zgornji dolgi opis je za tiste ki bi se vprasal kaj je megupload, in pa za tiste ki bi se jim porajala kaksna vprasanja ce mi drugi webhosti delajo v redu, ali informativno kak os uporabljam, pa aplikacije.
Na kratko pa :) : ima tudi kdo drugi problem z uploadam na megaupload.com
  • spremenil: rapid ()

bluefish ::

in kaj bi ti sploh rad? V latovščini v kateri pišeš je težko to razbrati.

rapid ::

bluefish: zanimalo me je ce je tudi pri drugih upload na megaupload.com postal pocasen

OldSkul ::

Ti povem, da meni na rapidshare upload pri 2Mbit uploadu dela max. 160KB! Imam seveda premium račun.

Download tudi ni vedno max izkoriščen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZDA uradno zaprosile za izročitev Kima Dotcoma

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
178848 (7622) CaqKa
»

Megaupload izgubil prvi krog na sodišču

Oddelek: Novice / Tožbe
124454 (3108) PaX_MaN
»

Upload datoteke na net, kam ?

Oddelek: Loža
101157 (976) KoMar-
»

Kje shraniti 817MB datoteko (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
674867 (3509) CaqKa
»

USB telefon za navadno linijo?

Oddelek: Strojna oprema
101250 (1072) monaco

Več podobnih tem