» »

Sončnice

Sončnice

Keyser Soze ::

Precej butasto vprašanje...
Mogoče kdo po kakšnem naključje ve, kje v Ljubljani je mogoče dobiti sveže sončnice? Takšne cvetove z steblom, za potrebe darila, obdarovanja.

Verjamem, da se dobijo lepe umetne, samo sam bi se rajši dokopal do natur, minljivih oz. 100% "reciklažnih" rožic.
Za vsak pameten podatek bom zelo, zelo, zelo hvaležen. ;)

P.S.: V skrajnem primeru mi lahko poveste tudi to, kje imajo lepe "fejkerke". :D
OM, F, G!

Pyr0Beast ::

Kupi paket sončničnih smen, 2 taveča 'tegla' in nekaj zemlje, ter počakaj do naslednje jeseni :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Keyser Soze ::

Pi***, sem vedu da bom naletu na kajle.:D

Da malo zožim pravila: podajajte samo konstruktivne predloge, ki lahko obrodijo sadove v dveh do treh dneh. :D
OM, F, G!

Matek ::

Tole je sicer malo na pamet, ampak a mislis da bojo tako hude tezave s soncnicami, da jih je potrebno posebej iskati? Sam sem jih v preteklosti pogosto nabavljal (tako za formalne zadeve, kot za kako bolj posebno osebo) in nisem imel nikoli tezav. So dokaj popularne in cvetlicarne so jih vecinoma imele med obicajnim izborom rezanega cvetja.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Pyr0Beast ::

ROTFL :D

Greš v cvetličarno pa naročiš, če ne gre drugače :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zeberdee ::

Če ne drugače poglej po britofu.

Keyser Soze ::

V tem letnem času? Sončnice? Sej to je problem, da je nisem videl ama nikjer, v nobeni cvetličarni. Razn če komu doma v teglcu raste, jo pa lohk pridem ponoč iskat.:D

Ne resno, pač ma sončnica en velik pomen v dotični zadevi in je zato tako iskana. Sezona pa ni glih primerna, razen če jih uvažamo iz kakšne Grčije al pa Italije. V kar pa nekako dvomim.
OM, F, G!

Zeberdee ::

Vse rože se uvažajo. Tko da to pomoje ne bi smel biti problem. Vem da v maku (kranj, sicer ne vem, če še stoji, pač neki se gredo "fensi") so za 8. marec bile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

@nny ::

hm, jaz bi poskusila spodnje variante:

*vprašaj prodajalce cvetja na tržnici, če ima kdo kje kako sončnico ali ve, kje bi se jo dobilo (itaq da zmeraj vejo:D )
*povprašaj v specializiranih cvetličarnah, ki se ukvarjajo z organizacijo porok, ker so sončnice zadnje čase precej popularne
*umetne rože sem videla v Baumaxu v City parku - ne vem sicer, če so bile glih sončnice zraven

več pa ne vem...

P.S Kaj pa TOLE?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

d0rK ::

Jz sm pred neki cajta kupu eni za RD soncinco v cvetlicani Gardenia v pasazi med Springfieldom pa MNZjem v LJ.


Nism siguren kdaj je blo ampak mislm da je biu lih januar al februar ker je blo svinjsko mrzlo.

WarpedGone ::

Najbolš da kontaktiraš cvetličarno in povprašaš. Mogoče se bo dalo zmenit, da jih uvozijo sam zate :) Dobavo majo menda 2x tedensko.
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

strašilo za ptice na digitalni način ?

Oddelek: Loža
101917 (1312) joze67
»

Pridelava sončničnega olja -> biogorivo?

Oddelek: Loža
223770 (3277) Lukzii
»

Pripravili kvasovke za boljšo proizvodnjo bioetanola

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3411278 (10345) noraguta
»

Prosim, če pokomentirate nov dizajn

Oddelek: Izdelava spletišč
161409 (1037) Doman
»

novejsa rezlicica simfarm (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574165 (3506) Mr. Wally DJ

Več podobnih tem