» »

Prosim, če pokomentirate nov dizajn

Prosim, če pokomentirate nov dizajn

zenith1 ::

Naredil sem malo drugačen dizajn svoje strani, predvsem se znebil povsem istega ozadja za celo stran in jo malo dodelal.

Novejši dizajn

Starejši dizajn

Pa prosim, če poveste če je novejši kaj boljši in pokritizirajte. Na novejšem dela samo index stran.

LP

overlord_tm ::

novejši je lepši, edin tiste črte se mi nekam čudne zdijo (pod menujem) :))

Tody ::

No ja pretegnu se lih nisi ane, tko da če nebi povedal vrjetn o nebi opazil da je metuljček odletu....

gforce ::

men je ta prvi design lepši (metul mi ne paše pa tut meni je lepiši "odrezan"), če bi blo po moje bi barvo ozadja pa pisave vzel od ta novega ostalo bi pa pustil tko kot je na ta starem. mi je pa stran zelo všeč

KrCbelca ::

novejsi je boljsi, samo crte pod menujem odstran.
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----

zenith1 ::

Zaključena zadeva, odločil sem se popraviti kontrast med besedilom in ozadjem, nekaj lepotnih popravkov (metulja zaenkrat ne bom vkomponiral v header). Nisem se ravno pretegnil, se pa zadevo lažje bere ;)

hunter01 ::

Meni je dizajn prve full všeč in pusti ga "odrezanega" ker je lepši. Sem pa takoj opazil razliko da je na novem neka packa zraven sončnice k po moje ni bila mišljena... ali pać?

zenith1 ::

Ja, header bi potreboval še malo obdelave, se je pa bolj šlo za obliko strani, vem sem opazil :8)

frenk ::

a se ti je baza sesula?:D

zenith1 ::

Ma ne, slaba organiziranost 8-O

km- ::

dosti bolsi se mi zdi stari design cepraw novi nima neke velike spremembe..

zenith1 ::

Ma ja, novi = stari, ker sem ga že updajtal ;) Nisem pa dodal tistega plavega roba pod navigacijo.

Iztok Smolic ::

LP

Sicer ne vem kako lahko reces ce "nam je vsec novi design" - sej niti ni nič posebno drugačen ...

Jest bi vse skupaj zasnoval znova, malo več svežine daj notr.

Kar me moti:
-navigacija desno je prevec izstopa (+ roža nad nim nam kar kaze nanj) in zato se vsebina kar takoj zgubi nekam - sej ni tvoj namen da bi obiskovalci naprej cekirali meni ...
- sivina na kateri je text in samo ozadje zamorita stran, na eni strani imas rože, nebo, metulja pol pa sivo ozadje ...

Če imas namen narediti nov design, odmisli prejsnega in naredi nekaj svežega, če nimaš idej se malo poklikaj po spletu da dobis kako.
-----------/------------

Kami ::

Nevem no, meni se tiste črte v novejšem designu zdijo cool in stvar polepšajo.
Pač vsak ima svoj okus.

Ziga Dolhar ::

Premalo kontrastni napisi na meniju ob mouseOver, premalo kontrastno glavno besedilo.

Aja, zakaj vsi prisegate ne čim manjše fonte? :)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Matev ::

jaz ne opazim nobene bistvene spremembe glede na stari dizajn

Doman ::

Meni se zdi desing čist vredu. Tisti metulj se mi zelo dopade, sončnica prav tako.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov izgled Robert's Placa (verzija 3)

Oddelek: Izdelava spletišč
91173 (865) Hair
»

Klicanje datoteke v PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
61074 (928) BlueWhale
»

[Še ena za oceni] Spletna stran godbe Črnomelj

Oddelek: Izdelava spletišč
281563 (1169) zenith1
»

Poglej in oceni - Totalna prenova moje strani "Robert's Place v2.01"

Oddelek: Izdelava spletišč
131321 (1012) zenith1
»

Oceni stran - Robert's Place

Oddelek: Izdelava spletišč
161247 (908) zenith1

Več podobnih tem