» »

Strašenje - Haunting

Strašenje - Haunting

'FireSTORM' ::

Verjamete v to? Mislim duhove in vse to?

Meni je zanimivo(sicer nisem sam preizkusil), ko sem gledal na Discovery Channel ko se je zbralo nekaj ljudi ki so šli ponoči v grad slavnega vampirja, Caunt Dracula in so vsi potrdili da je v tistih temačnih prostorih kjer so bili zaprti, mučeni in ubiti kaznjenci na krut način zelo drugačno ozračje, da se prav čuti napetost v tistih prostorih. Saj pravim, nisem še sam preizkusil tega, ampak mislim da bi bila zanimiva izkušnja, seveda še bolj zanimiva bi bila če za to nebi vedel in te oddaje nebi videl ali za njo slišal in se potem odpravil v te prostore ob približno istem času, bi potem vedel če je res napetost že takoj večja v teh prostorih ali ne, ali se čuti prisotnost nadnaravnosti ali ne, sedaj pa ko že to vidiš pa že nekako podzavestno pričakuješ tudi nekaj drugačnega.
Podobno je bilo z "sprehodom" med drugo in tretjo uro zjutraj, in sicer ko si sam. Zmeraj ko sem hodil prej ob tej uri zjutraj zunaj(vračanje iz kakega žura, ne da bi imel midnight walks) nisem čutil ničesar posebnega, razen alkohola in zaspanosti. Potem mi je nekdo povedal da je približno v tem času čas duhov in se prosto sprehajajo in da če si sam prav čutiš strah. Pa sem to dal na test, šel takrat nekako malo ven in takrat sem res občutil nek občutek tegobe. Zato mislim da je to vseskupaj nekako v naši podzavesti, ampak morda se motim.

Kaj pa vi, verjamete v te stvari? Je morda že kdo kdaj doživel kaj takega?
Those penguins.... They sure aint normal....

jype ::

FireSTORM> Verjamete v to? Mislim duhove in vse to?

A taki zgledamo?

FireSTORM> Zato mislim da je to vseskupaj nekako v naši podzavesti, ampak morda se motim.

Morda se, je pa zelo malo verjetno. Tako malo, da lahko to možnost zanemariš. Pa sploh ni nujno podzavest, lahko je kar zavest. Jaz ob mraku v vsaki japki ob cesti lahko vidim pošast, če se potrudim, pa komot se pripravim do tega, da me je strah, ampak hkrati se tudi komot streznim in si mislim "japka".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

DimmniBurek ::

It's all in your head. Valda če veš da je v tem prostoru umrlo 100ljudi krute smrti da je napetost. Ampak če bi dal nekoga noter, in mu rekel da so tukaj dali otroke notr, da so se igrali, bi čutil neko toplino(če ima rad otroke recimo)

Tudi jest kdaj sam čakam da me bo nekdo zagrabu za vrat v sobi ob nekih takih poznih urah in me zaštihal in mi izrul oči. Ampak to je zarad tega ker vidiš to v filmih in povsod...
Skratka-ne verjamem:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Vice ::

Odgovoriš si lahko sam, greš na grad in prvič narediš vajo kot na Discovery Channel-u, v drugo ponoviš vajo, s tem da sabo vzameš drva, šibice, odojka in plato pira. Narediš analizo in vidiš ali so duhovi ali podzavest.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Portable Windows XP

Oddelek: Programska oprema
61612 (1319) darkolord
»

Firefox všeč vsakemu četrtemu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
8310333 (6494) mared
»

Kako izbrati geslo

Oddelek: Informacijska varnost
203391 (2834) krho
»

linux - brezžična kartica s podporo 802.11a/b/g

Oddelek: Omrežja in internet
231656 (1346) Spajky
»

"Čutim" alarm

Oddelek: Loža
473301 (1889) Shegevara

Več podobnih tem