» »

Problem z podnapisi! Vlc player ali win media player!

Problem z podnapisi! Vlc player ali win media player!

Ales22LJ ::

Pozdravljeni uporablajm te dva programa. In sicer z zvokom in videom nimam nobenih tezav samo moti me ker mi noče odpret vcasih podnapise!!! Enkrat mi je odpre enkrat ne in to v obeh programih. V kerm pdf file morjo bit podnapisi shranjeni? lp

jan01 ::

Podnapisi v pdf??
Raje predvajaj z media player classic(v nastavitvah pa pod output daj na wmr9 oz wmr7 renderless)

hamurabi ::

Tudi jaz imam probleme s podnapisi. Media player Classic mi jih pokaže na monitorju, medtem ko jih na televizorju ni. Televizor in monitor imam povezan v clone modu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamurabi ()

jan01 ::

A imaš v nastavitvah pod output na wmr9 renderless? (in podnapise dejansko prikazuješ s media player classicom, ne pa s kakim directvobsubom?)

al3s ::

Instaliraj ffdshow je nadomestek za vse tiste codec packe polne sranja pa preko tega lahko tudi podnapise prikazuješ v vseh video predvajalnikih tudi vlc in win media player(ni potrebno da so v isti mapi ali da se isto kličejo samo klikneš na ffdshow ikono -> subtitles ->in file in najdeš datoteko s podnapisi). Poleg tega dobis zraven se media player classic(pa nič ne tikaj nastavitev) ki je itak najboljsa zadeva za video. Aja pa podnapisi so v srt, sub in txt formatu!

http://www.free-codecs.com/download/FFDShow.htm

@hamurabi: poglej če imaš televizijo nastavljeno kot primary display.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: al3s ()

hamurabi ::

Ne televizija ni nastavljena kot primary display. Če dejansko nastavim Tv kot primary display, kako bo potem z ostalim delom na računalniku? Zavedati se morat, da mi PC služi tudi kot hišni računalnik.

al3s ::

Ja pač ko gledaš film nastavi tv na primary in je.

hamurabi ::

Nekako mi je uspelo ugotoiti, da se mi v VLC playerju podnapisi prikažejo na obeh zaslonih. Vendar bi vseeno rad obdržal Media player classic, ali mi lahko svetujete?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11117005 (9890) GrimReaper
»

vlc media player

Oddelek: Zvok in slika
144928 (4003) LordTado
»

bs player

Oddelek: Zvok in slika
171783 (1372) klemzyZemzy
»

Koliko Ghz CPU za .mkv ?

Oddelek: Programska oprema
403104 (3104) jan01
»

Zvok ne dela v Bs playerju v WMP pa dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
72432 (2432) adisitko69

Več podobnih tem