» »

BitDefender - težava firewall

BitDefender - težava firewall

flukturr ::

Prosim za pomoč:

ko skušam dostopati do strani www.ivz.si in njenih podstrani mi ne odpre strani. (Mozilla)
Preko IE7 odpre prvo stran, nato pa nič več.

Drugi računalniki jo odprejo normalno, tako da sumim da je krivo nekaj z mojim antivirusnikom.
Kljub temu da sem izklopil FW, vseeno ni odprlo.

V logu od BitDefenderja sem našel tole pri uri poskusa odpiranja dotične strani:
2008/01/19 17:25:54.850 [BDFTDIF][DEVIO] Application error. User buffer too small.

Pa še nekaj, v aktivnosti odprth vrat sem našel ena ki so zaprta, pa jih nikakor ne morem odpreti, tudi če zamenjam IP ostanejo blokirana - mogoče je to narobe?



Skratka čudno, ker izslužbe pa popolnoma normalno vse odpira...
  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

jan01 ::

Bitdefenderjev firewall je slab. Svetujem, da ga disabliraš oz še bolje odstraniš ta del bitdefenderja(graš v dodaj odstani in izbereš mislim da change(če pa ni pa odstani) in ko greš čez čarovnik izbereš, da bi spremenil in odkljukaš firewall... Za firewall, če se ti je vseeno uporabljaj kar od windowsa, drugače pa raje brezplačen comodo firewall ali pa online armor free

roCkY ::

Prosim malo konkretneje pojasni kaj mu fali. Zaradi česa sem ogrožen, če ga uporabljam in me drug (kateri free/plačljiv) FW zaščiti?

flukturr ::

Hmm, mene zanima zakaj ne morem odpreti porta... Ker na enem kompu je odprt, na drugem pa zaprt. Pa imam na obeh vse isto naštimano.

Za odpiranje www.ivz.si sem ugotovil kaj je blokiralo: hevristični filter pri parental control! Res, nikoli ne bi pomislil. No zdaj dela.

Drugače mi je pa BD odličen vse-v-enem program, zaenkrat.

LPF

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flukturr ()

tomaz- ::

Bitdefenderjev firewall je slab. Svetujem, da ga disabliraš oz še bolje odstraniš ta del bitdefenderja(graš v dodaj odstani in izbereš mislim da change(če pa ni pa odstani) in ko greš čez čarovnik izbereš, da bi spremenil in odkljukaš firewall... Za firewall, če se ti je vseeno uporabljaj kar od windowsa, drugače pa raje brezplačen comodo firewall ali pa online armor free

Jan01, tale razlaga bi pa tud mene zanimala, od kje ti to...

jan01 ::

malo pogooglajte, berite po raznih forumih, npr wilderssecurity.com,...
Sicer pa, ni moj problem kaj kdo želi uporabljati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

Wox ::

Bitdefender Internet Security 2008 trial je meni po namestitvi popolnoma zablokiral računalnik. Odpreti nisem mogel niti enega programa, še msconfig se je sesuval kot za šalo. Pomagal je Bitdefender Uninstaler v safe modu (ki je začuda opravil svoje delo zelo dobro), te zlobne kode pa se v prihodnosti od daleč izogibam.
Commodore 64

opeter ::

Jaz uporabljam brezplačen PC Tools Firewall Plus. Deluje dokaj spodobno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Klemzz ::

Hm, jst sm meu BD Internet security 2008 naložen še 1 tedn nazaj in je deloval BP res pa je da sm meu nastavitve po svoje napedenane, firewall pa izkloplen, pa še kuplena licenca je bla... Zdej sm na NOD32 3.0 in morm rečt da je zadevšna krasna.

gruntfürmich ::

jst pa uporabljam bit defender 9 pro +, ker je edini dober od bitdefenderja. novejši so samo brejkali računalnik (10 in 2008 verziji). z njim nimam nobenih problemov.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

rxd7 ::

Tudi meni se BitDefender ne dopade. Mi je zadnjič na enem podjetju povzročil precej sivih las. Sicer pa za domače uporabnike načeloma stavim gor AVG Free (ker je pač zastonj in so jako zadovoljni, pa še dela kot se spodobi), za podjetja pa predlagam AVG ali pa NOD32. Z obema imam dobre izkušnje, noben ne blokira računalnika kot na primer najnovejši BitDefender ali Panda, ki je to počela že v prejšnjih verzijah.
Nasploh je Panda zadnji antivirus, s katerim hočem imet posla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitdefender AV

Oddelek: Programska oprema
202651 (2170) bambam20
»

Nakup licenc antivirusa

Oddelek: Kaj kupiti
162069 (1475) ta-mau
»

Antivirus, ki je "ugoden" (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
515695 (4243) zmaki
»

Licenca za Zone Alarm antivirus

Oddelek: Programska oprema
81398 (1222) Death Paladin
»

bitdefender!!!!

Oddelek: Programska oprema
81519 (1361) Freezy

Več podobnih tem