» »

Ethernet controller driver

Ethernet controller driver

aiwa ::

Na prenosnem računalniku mi je crknil disk, zato sem kupila novega in naložila vse na novo. Sedaj imam problem ker ne najdem inštalacijskega CDja od računalnika, kjer so gor vsi driver-ji. Potegnila sem jih z neta, a še vedno mi ne dela internet (vse ostalo je ok). V device managerju je klicajček pri "ethernet controller". Skušala sem najti driver, a žal neuspešno. Imam prenosnik "Prestigio Nobile 156", driver sem iskala tudi na spletni strani Prestigio, a ga nisem našla. Mi lahko kdo pomaga, kje naj najdem driver, ker brez interneta bit je mal kruta...

Hvala, Lp

PacificBlue ::

Nekaj sem na hitrco prečekiral...zdaj če se ne motim ima tvoj notebook intelov ethernet controler..tule je link od driverja: KLIK

Upma da je to to..LP

aiwa ::

Ne, žal ni to to, sem poskusila že sama. napiše mi: "Cannot install drivers. No Intel(R) PRO Adapters are present in this computer". Trenutno imam wireless povezavo, tako da se zdaj švercam na netu prek soseda..dokler ne bo ugasnil povezave. Preko T-2 modema pa ne dela.Hm...sranje, res. Še kak predlog?

aiwa ::

Kaj mi lahko prosim nekdo pove, če lahko še kaj naredim, ali pač ni druge rešitve kot da zamenjam mrežno kartico?

logout ::

A tole si ze pregledala: Prestigio Nobile 156 ?

L.p., Kloko

aiwa ::

To je to! Super, hvala. Zanimivo je to, da sem jaz iskala na isti strani, le da je bila v angleščini in tega ni bilo. Al pa sem kaj spregledala. Kakorkoli že...hvala res. Počutim se, kot da sem spet med živimi...brez interneta je pa res drek!

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem Wireless

Oddelek: Omrežja in internet
131236 (844) woman
»

Gonilniki za Prestigio Nobile 157

Oddelek: Pomoč in nasveti
105354 (4190) KamiKaze
»

Prestigio prenosnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19517422 (9598) Utk
»

Kje dobiti gonilnike za PRESTIGIO 158W?

Oddelek: Strojna oprema
111779 (1650) TylerDurden
»

Kateri PRENOSNIK kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
222809 (2342) Arthur

Več podobnih tem