» »

Mitsumi CR-4801TE

Mitsumi CR-4801TE

_icy_ ::

Imam tezave pri snemanju cd-jev (pecka: Mitsumi CR-4801 TE) in sicer ko skusam v Nerotu zapect kaksno datoteko na CD se mi vse skupi ustavi. CD driver se nato sploh noce odzvati in niti CD ploscka ne morem dati iz njega, tko da sele ko resetiram racunalnik, se zadeva ponovno zbudi. Imam Windowse XP-pro.

DaNe ::

imam isti problem samo da imam Yamaho 8/4/24. V winMe pa dela vse brez problema!

DJroky ::

Imaš novejšo verzijo nerota? Tak ki deluje pod winXP? Potegni si novga dol in probaj!

_icy_ ::

Imam 5.5 nerota, ko sm mel se windowse ME pa sm mel Winoncd 3.8 in mi je delal vse gladko.

AlienGT ::

Ja folk, same here, same here.

Sem probal razne dodatke in programe za peko pod XP - nič pomagal. Sem tako skuru pet CD-jev in se ne grem več.Mam zdej tako kot je bilo že omenjeno in to je najbolj sigurno za peko. Dva operacijska sistem: XP za redno uporabo, WinMe pa za peko (sliši se malce nerodno vendar je to najboljša varianta).

Nasploh so pod XP težave s peko, tako da bom pri tem tudi ostal, razen če nekdo pogrunta kaj boljšega. (Pa ne mi pisat ali si že probal to in to verzijo tega Nerota al pa druzga Nerota al pa WinONCD itd., ker sem jo).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šumenje "prepečenega" glasbenega CD-ja

Oddelek: Zvok in slika
161996 (1729) ssokec
»

Kateri program za peko?

Oddelek: Programska oprema
222127 (1064) Kriko
»

XP - kako onesposobiti program za peko cd-jev?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211486 (1259) JLP
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202532 (2259) dualband
»

S kom pecete audio cd-je?

Oddelek: Programska oprema
272203 (1800) celica

Več podobnih tem