» »

Double Agent slušalke

Double Agent slušalke

Gizmodo - Podjetje SkullCandy je predstavilo zanimive slušalke z imenom Double Agent. Prednost slušalk je, da ne potrebujemo posebnega MP3 predvajalnika, ampak da v nje le vstavimo SD kartico katere koli vrste. Slušalke imajo polnjivo baterijo, pri strani pa imajo gumbe za upravljanje z njimi. Začele se bodo prodajati letos spomladi in bodo na voljo v treh barvah.



Vir: gizmodo.com

16 komentarjev

Hardstyle ::

Ne vidim razloga, da bi si kdo kupil takšne slušalke pa saj so OGROMNE! Da bi s tem po mestu hodili bi zgledali ko neki vesoljčki.

edge540 ::

Take težke slušalke ni fajn dolgo nosit. Raje imam male v ušesu in mp3 v žepu.:)

deleted ::

joj, sam resno, tole je malo preveliko:)) . Nekaj majhnega in kompaktnega bi morali narest, npr. za microSD karte - daš enostavno v uho in greš na sprehod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deleted ()

Adrijan0 ::

Zaenkrat je res malo veliko.. Amapk se znajo stravi spremenit in dodelat.

mktech ::

1. ne razumem zakaj ste zgrozeni nad velikostjo. sam sem videl kar nekaj ljudi, ki hodijo z se vecjimi slusalkami naokoli.

2. definitivno se da naredit manjse. mora se. ce vzamem za primer ipod shuffle, bi se sigurno dalo stlacit v nekaj fensi-smensi-komaj-vidno-licnega, da se ljudje ne bi zgrazali nad velikostjo.

3. kot je Adrijan0 povedal - to je vrjetno sele prvi korak na poti k cemu manjsemu

edit: na vasem mestu, bi me bolj skrbela tista strleca SD kartica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mktech ()

Hardstyle ::

tista štrleča kartica štrli samo zato, da ti vidiš kje je reža za kartico drugače se kartica ne vidi :)

Gregor P ::

Za naokrog hodit so manjše res priročnejše, ampak dobre velike pa imajo tudi svoje prednosti. Za doma/delo na vrtu/delavnici itd. so pa itak Sennheiserce zakon;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Filo ::

uf posteno... koncno neki pametnega....prevelike pravte? ah kje...raj mam zadevo da se kulturno nosi ne pa une slusalke..k me po pol ure zacne bolt ušes.

ubistvu vse kar me zanima kje bojo dobavljive in po kaki ceni. Upam da ne bojo zajebal pr ceni! Ampak če bo zadeva kavlitetna se bo splačal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Filo ()

Hardstyle ::

če nosiš cheap slušalke za v uho potem te res lahko začnejo bolet ušesa.

CaqKa ::

jaz imam ene srednje velike... folk pa me nea glupo gledat, ker imam zaradi poslušanja pač vedno nasmešek na obrazu.
vesoljček gor ali pa dol :>

Gregor P ::

Je bila pa to tudi stvar mode; prej je bilo pač moderno nositi čim manjše slušalke, sedaj se pa vrača retro look in morajo biti čim večje:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

CCfly ::

Naslednji korak je 5.1 boombox.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

SodVina ::

in-ear slusalke ne mores naredit s tako "tehnologijo". Ni namrec prostora, kamor bi dal baterijo, mp3 hardware in card slot. Vse to bi potem moral imeti v eni skatlici zraven slusalk, kar pa nebi pravzaprav bilo nic vec drugega kot mp3 player. Ta zadeva niti ni blazno uporabna, je pa ideja zanimiva. In ker bo cena verjetno pretirana, tudi ne bojo ravno prodajni hit.

frenk ::

jest se spomnem da smo mel cca. 10 let "podobne" slušalke na AA baterije in so mele vgrajen samo radio, ble so pa zelo grde :)

desperados ::

Mislim da je varianta malih plavozobnih stereo slušalk veliko boljša, predvajaš pa iz mobitela, poleg tega se lahko še pogovarjaš, ...

Zgodovina sprememb…

Matevžk ::

jest se spomnem da smo mel cca. 10 let "podobne" slušalke na AA baterije in so mele vgrajen samo radio, ble so pa zelo grde :)

Tiste iz 350 SIT shop? :D ;)
lp, Matevžk


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

In-ear slusalke

Oddelek: Zvok in slika
263789 (3187) iME
»

Slušalke Skullcandy asym ali skullcandy smoking

Oddelek: Kaj kupiti
61414 (1231) Donk3y
»

Katere slušalke naj kupim?

Oddelek: Zvok in slika
142478 (2259) Tugo
»

Slušalke na sončno energijo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
82668 (2402) hamax
»

Novosti iz Appla

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
235260 (4398) Sba

Več podobnih tem