» »

nekaj težavic z SE W950i

nekaj težavic z SE W950i

Glodko ::

Včeraj sem kupil zgoraj omenjen telefon. Sedaj pa imam nekaj težavic (sem bol zaćetnik glede teh stvari):

- ko sem želel inštalirat program PC Suite (za prenos muske, filmov, s inhronizacija...), mi je javil program da se ne more namestit zaradi nezdružlivosti z operacijskim sistemom (Vista ja:D ), kdo ve ali obstaja kaka novej verzija tega programa da bi mi stvar delala?

- me pa še tole zanima, v dokumentaciji mi piše da telefon podpira video formate mp4, 3gpp, ram, rm, wmv in me sedaj zanima, če bi recimo lahko pretvoru film iz recimo formata avi v wmv?

Hvala vam za odgovore!

Zeberdee ::

Pozdravljen sotrpin.

Meni je vso potrebno sranje inštaliralo se samo brez cdja, ko sem ga priključil, preko ineta.
Drugo ne vem.

Glodko ::

:D

Software res živce žre, sam kvaliteta izdelave je pa 1A, vsaj zame. Sm pa kao neko verzijo za visto uspešno namestil, sam mi noter poln stvari manka, ala music manager, pa podobne zadeve. :\

Glodko ::

Kaj mi lahk kdo pomaga? Vidm da velik ljudi gleda razne filmčke na mobitelu, pa sem še jst probal kej zrihtat in ne gre pa da se ubiješ, v navodilih telefona piše da podpira med drugim .mp4, .wmv,... In tako sem pač en kratk film, pretvoru v mp4 format, prenesu na telefon in ko sem tam želel odpret javi napako in ne odpre, prav tako se je zgodilo z naslednjim ki je bil v wmv formatu. In zdej ne vem kaj naj nardim, je sicer neki namenskih programov na netu, sam so vsi plačlivi, kazga doberga free pa nisem najdu! Probal sem odpret taisti film s smartmovie-em (trial;( )in mi ga je odpru in predvaju, ta k ga mam pa na telefonu pa nič ne trza. Ima kdo kako idejo kaj naj nardim?

A.J. ::

Si ga pretvoril s konverterjem od smartmovie-ja preden si ga s smartmoviem poskusil predvajati na telefonu?
Pa ko namestiš smartmovie na telefon, moraš namestiti tudi x-vid kodek če se ne motim.

bluefish ::

poskusi tole.

Zeberdee ::

Imaš media manager, ki stisne filmcek.
Drugače pa ni uporabno to gledanje filmov (še).
Čakamo na 960i


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VirtualDub - napaka pri odpiranju ?!

Oddelek: Zvok in slika
162581 (2262) #000000
»

Film se ne da odpreti z nobenim playerjem

Oddelek: Zvok in slika
141469 (1193) mailer
»

Ne morem uvoziti .avi datotek v Sony Vegas 7.0

Oddelek: Programska oprema
362580 (2216) opeter
»

ripanje "dvd -> wmv" problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81383 (1262) jan01
»

Filmi na N95

Oddelek: Mobilne tehnologije
10975 (767) jan01

Več podobnih tem