» »

HDD-ja ne zazna v windowsu

HDD-ja ne zazna v windowsu

Nipps ::

Kolega mi je šenku 80gb disk in ko ga jst prklopim v comp mi ga v biosu zazna v winsih pa ne... Sm mislu da je kej narobe z diskom in sm mojga odklopu in pustu samo unga prklopljenga, na njega vrgu winse in dela normalno... pol pa spet svojga prklopu in ista pesem- v winsih ga ne zazna.... Na tanovmu sm jummper dal na slave, na mojmu pa sm pustu kot je blo-brez jummperja (na disku niti ne piše kje je slave in kje je master)...

V biosu pa zgleda tako:Channel 0 Master {Optaric DVD....
Channel 0 Slave {Frendov disk...
Channel 1 Master {none}
Channel 1 Slave {none}
Channel 2 Master {Moj disk....
Channel 3 Master {none}

Probu sm tud v Computer Manegment--->Upravljvnje diskov--->"ponovno preveri diske" in ga tudi ne najde.... Fora je pa tudi v tem da je ta disk že bil enkrat priklopljen na mojmu compu ko sm frendu neki snemal gor... tko da meni ni čist nč več jasno za kaj se gre tle... Confused uno raid v biosu sm tud probal pa nč.... V čem je point tle da ne dela? Aja frend se je neki zajebavu z particijami samo mislim d to neb smel bit problem, ker pol tud winsow neb mogu dat gor... al je lahko tud v tem problem? tko da help me please...
  • spremenil: Nipps ()

blackbfm ::

Probaj DVD dat na slave pa disk na master. Al dej pa disk na Channel 1 master. Drugač če ni particije ti ne pokaže diska v windowsih (my computer). Sam mislm da bi se ti vseen mogu pokazat tm pod upravljanje diskov. Drugač pa XP cd not pa zabooti setup...pa tm ureji particije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

alarm med inštaliranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
7841 (568) mulc007
»

Ne zazna HDD pri zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
141172 (947) -žiga-
»

Ultra DMA

Oddelek: Strojna oprema
322194 (1599) amigo_no1
»

sata disk (Hitachi 7k250), namestitev

Oddelek: Strojna oprema
453173 (2197) Blind
»

Črke pogonov v Windowsih

Oddelek: Pomoč in nasveti
161307 (1142) spucek

Več podobnih tem