» »

Backup image

Backup image

DolfeH ::

Zamenjati sem moral os. ploščo (crknla) in na novo sem moral naložiti tudi Windowse , vendar pa mi je kljub formatiranju na disku še vedno ostal backup image (25GB). Tega prostora računalnik sploh ne zazna.
A mogoče gdo ve kako bi ta prostor dobil nazaj.
Hvala
LP

jan01 ::

Najbrž je to skrita backup particija. Zloadej en live linux(najbolj razširjeni imajo live cd že skoraj vsi) in pobriši particijo.

solatko ::

Acronis disk partition - urejanje particij brez izgube podatkov. Enostavno in učinkovito.

DolfeH ::

Dol sem potegnu en live cd (linux live), vebdar pa tam gor ni blo ničesar takega s čimer bi si lahko kaj pomagal. Imaš mogoče kak link
Acronis disk partition ni našel nobene particije razen c:
LP

solatko ::

Disk partition je našel samo particijo c, če imaš samo eno, če ti je poleg particije pokazalo še zelena polja brez oznak, so to prosta neformatirana mesta. Je c particija tako velika, kot je velik disk?

DolfeH ::

Disk partition je našel samo particijo c, in je velika kot je velik disk, vendar manjša za backup image. Kapaciteto diska pokaže 45GB čeprav je disk velik70GB. Ni nobenih zelenih polj.

solatko ::

Kaj ti piše pa na levem kvadratu (kapaciteta diska), če ne bo šlo drugače, boš moral cel disk formatirat.

DolfeH ::

kapaciteta 45GB

DolfeH ::

Sem probal tudi z Partition Magic 8.0 pa tudi nič razen c ne najde, velikost diska pa isto zazna le 45GB.

solatko ::

Potegni z neta servisni program od proizvajalca in na novo poštimaj disk. Verjetno si boš moral narediti boot disk (navodila pri programu) in startat izven programa, da ti bo poštimal celoten disk. Lahko pa probaš narediti boot cd iz partition experta in to delo narediš kar z njim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povečanje particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
222811 (2540) solatko
»

free program podoben partition magic-u

Oddelek: Programska oprema
272814 (1870) izi12
»

Disk Cloning - ghost image (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
536975 (5395) thebaloh
»

Vista = težava !

Oddelek: Operacijski sistemi
101288 (883) skuma91
»

Kako povečati particijo na delujočem sistemu

Oddelek: Pomoč in nasveti
64142 (4142) pecavar34

Več podobnih tem