» »

Ptc.pro.engineer.wildfire.v3.0 kopiranje map

Ptc.pro.engineer.wildfire.v3.0 kopiranje map

Ales22LJ ::

Pozdravljeni mene pa nekaj zanima. Ali je mozno v programu pro. Engineer. Wildfire 3 shraniti izdelek( part) na usb kljuc ali cd kar koli in nato na drugem računalniku, ki je izto nalozen pro. Engineer tam tudi odpreti ta part in nadeljvati z delom? Hvala lp

barbarpapa1 ::

Pozdrav

Seveda je možno, jaz to počnem že lep čas. Prej sem pa isto počel s pomočjo CD-RW ploščla8-) . Edino pazi, da boš prenesel vse datoteke, ki jih potrebuješ (npr. pri sestavu). Jaz načeloma prenašam kar cele imenike. Je pa res, da zadevo vedno shranjujem v imenik na računalniku, nikoli direktno na USB kjuč,

LP

Jože

Zgodovina sprememb…

Ales22LJ ::

Ja pa imas na obeh rac. nalozen Pro.Enginer z drugacno Licenco kodo pa Host ID!!!

Loki ::

ce ni ena licenca studentska (resnicna studentska, ne "studentska"), druga pa komercialna, potem ne bo delovalo. ce pa sta obe enakovredni ("studentska" je enaka komercialni), pa bo vse ok. je paedin fajn, da so na obeh racunalnikih iste nastavitve (da ne bos ugotovil v sluzbi naslednji dan, da dejansko cez noc nisi naredil skoraj nic >:D )
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Ales22LJ ::

Sej prov zaprov se igram zdej mal z to licenco ker sem dubil PTC Pro Engineer Wildfire 4.0. Ja na obeh bi mel licenco na rac. seveda ne prek mrezne al pa kar koli. Aja pa Host ID na rac. se da spremenit? Lp Hvala

barbarpapa1 ::

Pozdrav

Mi je možnost študentske licence čisto padla iz glave. Jaz imam na obeh računalnikih isto verzijo, celo isti datecode (imam slabe iskušnje z različnimi izdajami). Licenčne datoteke so seveda različne...

LP

Jože

Gandalfar ::

Ales22LJ: seveda govorimo o licencnih verzijah, kjer se za tezave z regisracijo obrnes na domacega uvoznika/prodajalca.

Cracki itd. ne sodijo na nas forum.

Ales22LJ ::

NO sej ne rabim vec pomoci ze dela :) HeHe samo neverjetno hitr dela ProEnginer na Windos visti hitrej se nalaga odpera vse. No zdej morm samo na drugmz rac. bardit isto :) A se da na rac. Host ID spremenit ?

barbarpapa1 ::

Pozdrav

Ales 22LJ, zanimiva informacija, tole o Visti. A lahko podas kaj vec informacij? Predvsem, kaksna je konfiguracija racunalnika, verzija Pro/E-ja (pravis, da je Wildfire 4, ki je se v bistvu beta), kako velik je sestav (ne samo v MB, temvec tudi koliko sestavnih delov) in kako se obnasa pri manipulaciji (vrtenje v sencenem stanju, v wireframe stanju in pri skritih nevidnih robovih) ter koliko casa pretece od prenehanja graficne manipulacije (vrtenja) do ponovne odzivnosti Pro/E-ja?

Aja, host ID je enak MAC adresi ethernet kartice. Nekatere dopuscajo spremembo tega, v glavnem pa ne (jaz tega ne bi pocel...)

LP

Joze

Ales22LJ ::

Am verzija ProEngineerja je WildFire 4.0 Data Code je C000 nevm kj je al je beta al kj. Samo res lepo dela sm mislu da bo na Visti se sesedu program :) Rac. mam pa P4 2.6 pa 1.5 gb rama pa Grafa 1650Pro 265mb ni baskej :) Samo pa lepo dela vista in Wild fire hitrj kokr pa na xp z Wild firemo 2.0!!! Samo pri lasnosti diska spodaj levo v kotu das stran klukco Index this driver for faster searching in dela VISTA obcutno hitrj!!!! Samo mors nardit na vseh particijah to :)

UpRising ::

PTC PRO ENGINEER WILDFIRE V4 F000 Windows64 , je komu že ratalo usposobit tole verzijo na visti 64?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UpRising ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maya ali 3DS Max - Začetnik

Oddelek: Programska oprema
122273 (2155) dottor
»

Profesionalni CAD/CAM/CAE/PLM in Linux

Oddelek: Programska oprema
213571 (3132) Isotropic
»

Autocad ali Pro/Engineer, kaj izbrati za začetnika?

Oddelek: Programska oprema
164813 (4497) Loki
»

Pro engineer grafinčna

Oddelek: Kaj kupiti
141953 (1549) Syus
»

Kater program za rendriranje?

Oddelek: Programska oprema
51856 (1810) barbarpapa1

Več podobnih tem