» »

Nero ali dvd

Nero ali dvd

timek ::

Zivijo!

Danes sem hotel zapeci dvd filmov in naletel sem na problem. Že ko sem vstavil dvd v dvd-rom,
se je dvd zaganjal neskončno dolgo in ga nato tudi ni zaznalo. Ko sem šel v Nero room in hotel
zapeči dvd mi je nero javil naj vstavim prazen cd v dvd rom. Uporabljam pa Nero 6. Nato sem
inštaliral še Nero 8, ker sem misli da Nero 6 ne podpira novejših dvdjev. Nakar mi tudi Nero 8
javi isto napako, da naj vstavim prazen dvd.

Ne vem kaj bi lahko bilo narobe ker Nero 6 in 8 brez problema zapeceta obični cd.

Imam leptopa in dvd se imenuje Mashita dvd-ram UJ-815A.


Lp, timek

logout ::

Lahko da te matra napacen medij. Nekje sem precital, da ta enota podpira samo DVD- format, ne pa tudi DVD+. To si preveril?

L.p., Kloko

timek ::

Evo točno to je kar si napisal, sploh nisem pomislil da bi lahko bili formati krivi. DVD - zapeče brez problema. DVD + pa noče.

Najlepša hvala za pomoč

Lp, timek

cCleo ::

Emmmm... Kakšna pa je sploh razlika med DVD in DVD+ formatom? 8-O

blackbfm ::

Pri dvd+ maš plus, pri dvd- pa minus. Niso se bli sposobni zment za enotn format :D

jan01 ::

Zakaj preprosto ne pogooglaš za razlike. + je tehnično boljši

LapD ::

jst mam pa problem s peko v dvd video načinu. Podatkovne dvdje zapiše normalno, tako da medij verjetno ni kriv. Ko pa zapečem dvd-video pa vse naredi normalno, nero na koncu javi, da je bilo zapisovanje uspešno končano a kamorkoli potem vtaknem ta dvd, ga ne prebere. DVD predvajalnik se nekaj matra in zaganja neskončno dolgo, dvd enota (s katero je bil dvd tudi zapečen) se pa zelo hitro preda. Zdej pa nisem več pameten:S


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
406193 (5514) s6c-gEL
»

Težave z snemanjem dvdjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
241625 (1458) dzinks63
»

več mini dvd na en velik dvd

Oddelek: Pomoč in nasveti
252683 (2303) Dusan_HD
»

Problem pri branje DVD-RW!!! Help..

Oddelek: Strojna oprema
121926 (1775) Quikee
»

DVD pekac, dela ne sploh (sony dvdrw dru-530a)

Oddelek: Pomoč in nasveti
5857 (799) BaRtMaN

Več podobnih tem