» »

premalo pomnilnika na nokiji 6630

premalo pomnilnika na nokiji 6630

Trololololo1 ::

Danes sem želel uposobiti gps preko mobitela in sem naložil GarminMobileXT. Po prenosu programa na telefon mi javi, da imam na mobitelu premalo pomnilnika in, da ga potrebuje za delovanje 8MB. Ima pa mobitel samo 10MB vgrajenega spomina in ga porabi 3Mb že na začetku, ko se prižge. Zdaj pa me zanima, če je kakšna možnost, da bi mobitel koristil pomnilnik tudi iz moje MMC kartice(kot navidezni pomnilnik v računalniku).

PS Slučajno tomtom potrebuje manj pomnilnika?

V-i-p ::

Kaj ko bi ti šel v sporočila, možnosti, nastavitve, drugo, uporabljeni pomnilnik in tle dal iz telefon na kartico...:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Trololololo1 ::

Naredil in še vedno premalo pomnilnika. Rad bi da bi za pomnilnik mobitel raje uporabljal prostor iz kartice. Se da mogoče kje to nastaviti?

OK.d ::

tomtom5 lepo deluje na 6630
LPOK.d

Trololololo1 ::

Sem poskusil s tomtom5. Mi ga zažene in vse vendar imam probleme s signalom gps-a. Do zdaj ga je samo parkrat našlo. Je lahko napaka v programu ali je nujno da je gps-u?

Trololololo1 ::

Problem rešil s tem, da sem šel malo ven na mrzlo stat za par minutk. :))
Me pa zanima, če kdo ve katera verzija kart(estern europe) je najnovejša, ki jo še lahko uporabljam na tomtom5?

telexdell ::

Na nokiji 6630 deluje mapa vzhodne Evrope ver. 608.xxx. Razen večjih mest je pokritost za SLO bolj boga. Jaz sem nad njo obupal in si raje nabavil novejši telefon.
Symbian na tej Nokiji je serije 60 (novejši 9.3)in ni za pričakovati, da bodo nove izdaje programske opreme še izdajali za ta telefon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia N73

Oddelek: Mobilne tehnologije
101716 (1132) the_game
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517125 (12852) AtKo
»

Software za Nokio N70 +GPS

Oddelek: Mobilne tehnologije
132750 (2552) harvey
»

GPS symbian SLO karte???

Oddelek: Mobilne tehnologije
71284 (1061) tec
»

GPS navigacija

Oddelek: Kaj kupiti
427248 (5757) Fl[A]sH

Več podobnih tem