» »

Zabaven/nenavaden/zanimiv usb ključ?

Zabaven/nenavaden/zanimiv usb ključ?

DrSergioDJ ::

Kje bi v prelepi sloveniji (zaželjeno ljubljani in bližnji okolici :D ) dobil danes za kupit kak zanimiv/zabaven/nenavaden USB ključ, recimo 1gb (manjsega ne bi, vec kot 2gb pa tudi ne)?

da je kaksne drugacne oblike, karkoli.....naceloma razen takih, da so na prstni odtis (sicer nic posebnega, a vseeno vsaj malo izstopajo iz mnozicne izbire) ne najdem...

hvala.
...

Loki ::

tista poptv vremenarka ima enega, ki zgleda kot kljucavnica, zenski obesek, nekaj takega. drugace je pa imo brezveze iskati pozornost s tem.



sicer pa patriot zmaga imo. v obicajni ali "bajsasti" izvedbi.
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

we_are_borg ::

www.mixi.tv
:D



al pa kaj praktičnega mogoče ?
COMshop


COMshop
death is irrelevant

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

DrSergioDJ ::

tega prvega iscem ze kake pol ure, pa ne najdem kake fizicne trgovine v lj, ki bi ga imela na zalogi :(

vsaka pomoc vec kot dobrodosla :)


@loki: ni namenjen za se "kazat" oz. iskat pozornost...sam imam cisto preprostega 4gb patriota, bolj navaden ne bi mogel biti...tega pa rabim za darilo...pa če je ze darilo, naj vsaj zgleda :) (uporabnost je drugotnega pomena..pac ne bo konec sveta, ce ne bo bral/zapisoval najhitreje...)
...

zcetrt ::

Nekaj takega bi bila moja izbira. No, dejansko je bila moja izbira. Zelo priročno in nenavadno. Res je majhen. Ko sem ga videl, nisem mogel verjet.
4.

Damjan Jagar ::

Tudi jaz sem prijateljici nabavil takšnega (zadnji post) v roza barvi. Res je majhen, pa še vsa je bila srečna, ker ga lahko uporablja kot obesek za mobilca.
http://jagar.si

m0f0x ::

SanDisk Slo Prodaja pa Foto Tabor, ceneje kot BigBang

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

msms ::

Mogoče Kingmax, ki ima dimenzije 34 x 12 x 2 mm. Kingmax 2gb

HunterMan ::

Men je pa všeč tisti z bralcem prstnih odtisov:)) Res je carski, pa še pretirano drag ni.

we_are_borg ::

death is irrelevant

zcetrt ::

Precej draga zabava za nekaj minut. Lahko bi vsaj 512MB flasha noter porinili...
4.

IVo ::

Na naši domači strani mamo nekaj zanimivih ključev PCPlus aka. acord-92.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupit USB podaljšek?

Oddelek: Kaj kupiti
10917 (813) ;-)
»

Digitalc do 200€

Oddelek: Kaj kupiti
92058 (1807) Svizec69
»

Digitalna kamera - boljša izbira

Oddelek: Kaj kupiti
111564 (1153) CaqKa
»

19" LCD widescreen

Oddelek: Kaj kupiti
121725 (1408) ;-)
»

mp3 predvajalnik SANDISK -kupiti ali ne?

Oddelek: Zvok in slika
111295 (1115) stojko1

Več podobnih tem