» »

mp3 predvajalnik SANDISK -kupiti ali ne?

mp3 predvajalnik SANDISK -kupiti ali ne?

stojko1 ::

100 X ste se govorili o tem samo please pomagajte
izbiram med http://www.mixi.tv/katalog/product.php?...

in http://www.mixi.tv/katalog/product.php?...


kaj kupiti!!!!! ali so te sandisk zadeve v redu.ali priporočate za do 13k ( + - 2000 sit ) kak drug predvajalnik?

please pomagajte
stojko

Stepni Volk ::

neobjavljeno.blogspot.com

stojko1 ::

i kaj to meni pomaga.jaz sem vprašal kaj mi svetujete da si kupim.kaj je bolje
stojko

Stepni Volk ::

SanDisc je zanesljivo podjetje s področja Flash Spominov. Tudi njihova lastna reklama pove bistvo: uprite se iKtaturi... če primerjaš še ceno primerljivega Nana, potem je izbira jasna.

Osebno bi seveda želel imeti več spomina, kot le 1Gb (čeprav ga imam dejansko samo 256MB >:D) . A to je odvisno od tebe, tvojih navad poslušanja in namena uporabe.
Sam sem pred 6 leti kupil MP3 predvajalnik v obliki kasete in ga lahko poslušam na vseh manj naprednih kasetofonih (avtoradio, razni prenosni itd.)

Če bi sedajle začel iz nule, bi si omislil SonyEricsson W810i ali celo za stotico višjega. Toda po subencionirani ceni je to kljub temu faktor 3 v ceni.

Vprašanje je :
- ti je všeč oblika?
- kje misliš poslušati? (pot v šolo/slubžo, v službi... fintess, trening... kolesarjenje...)

Večina okoliških funcij je nepomembna. Vsi predvajalniki znajo predvajati glasbo, jo ponavljati, naključno predvajati itd. User interface je pa tako stvar parih ur.
neobjavljeno.blogspot.com

para! ::

Če izbiraš med SanDisk in Apple, je vsekakor SanDisk prava izbira, razen če želiš plačati za napis Apple.

lp
Death before dishonor!

Cosmo ::

Če želiš imeti še radio in ti je bolj všeč stil usb ključa (brez kabla), si poglej še tega Teaca. Več informacij.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

stojko1 ::

potrebujem samo en navaden mp3 predvajalnik z 1GB (pač toliko si želim) za eno neko normalno uporabo.samo zanima me kaj bi vi izbrali -----seveda med tema dvema modeloma!!! ali pa če kaj priporočate drugega.

nisem pa nek zahtevni uporabnik
stojko

Gadjit ::

SanDisk
Ga imam (ne isti model) že leto in pol dela a BP!
Maja love U forever!

Stepni Volk ::

Izbral bi lepšega:
neobjavljeno.blogspot.com

Stepni Volk ::

Še to SanDIsk ima probleme, ker je dobesedno vzel tisto o Ovcah in iKtaturi. Očitno si je pri drugih sposodil programsko opremo za predvajanje MP3. To jim seveda ni bilo všeč in so dosegli, da so SanDiskovci bili prisiljeni zapreti svoj MP3 štand na IFA.
neobjavljeno.blogspot.com

alsb ::

Ne za dolgo.

Drugač pa na chip.de niso prav navdušeni nad SanDisk Sansa e 140 1GB.

stojko1 ::

no sikiriki.slisal sem da se zadeve sandisk noro prodaja
stojko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mp3 predvajalnik (do 150 eur)

Oddelek: Kaj kupiti
161537 (1283) YaN-cH
»

Zabaven/nenavaden/zanimiv usb ključ?

Oddelek: Kaj kupiti
113516 (2465) IVo
»

Kateri USB priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
71458 (1198) joker16_7
»

Hčerka bi MP3, ati pa.........

Oddelek: Kaj kupiti
142443 (1571) Brane2
»

Kje v Lj. najceneje do CF 256MB kartice?

Oddelek: Kaj kupiti
232084 (1634) BlackHole

Več podobnih tem