» »

Digitalc do 200€

Digitalc do 200€

;-) ::

Prejšnji digitalc (Canon Powershot a95) mi je crkno...zaslonka je počla, pa bi servis popravil prepozno, rabim drugega prej, pa me zanima kaj priporočate do 200€.

Nisem nekaj zahteven sam rad bi da je tak za v žep, pa da je pač cena/kvaliteta neko razmerje.

še vedno velja za canon in nikon da sta pač mercedeza pri tem? ali se splača pogledat tud po kateri drugi firmi?

tnx

;-) ::

lopov ::

Sony uporablja "memory stick" (na laptop cardreaderjih rabis adapter), USB kabel za priklop ima na aparatovi strani poseben prikljucek, nima AAA baterij :) Vem, same kritike, a iz zelo fleksibilnega fotkica ki prebavi vse bi sel na nekaj, za kar rabis "posebno" opremo.

Samih fotkicov ne poznam in sta oba predlagana najbrz cisto dobra.

Veliko srece pri izbiri!

PiEs: ce starega/pokvarjenega ne rabis, ga jaz posvojim!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

;-) ::

stari je na poti na servis.

vse prebavi itd. sam ne prebavijo ga žepi itd. je prevelik in preokoren. tud zelo počasen je (ko slikaš več slik zaporedoma), drugače dela slike in vse ok.

sony mi je lepsi, itak ne rabim drga kot to da slikam in da dam slike na računalnik to pa itak dobiš kabel zravn. Spominsko mislim da imam doma 2gb za oba pa itak mislim kupit večjo če se dobi in če paše noter.

AA baterije pa bi bile dobrodošle ja, ker na morju itd. je mal lažje kar kupovat baterije in met čimvečjo kartico. še kakšen predlog koga?

Svizec69 ::

Da ne ospiram nove teme bom kar tukaj napisal.

Kupujem si digitalni fotoaparat, nekako sem sam izločil dva Olympusa SP 350 in SP 510, oba zadostujeta mojim potrebam, me pa zanimajo vaša mnenja, priporočila, mogoče tudi za kakšen drug model tam do 230€. Pa lahko je tud rabljen, če je dobro ohranjen in deluje brezhibno!

Pa prosim, če kdo ve točno za ta dva modela prednosti in slabost enega oz. drugega?

HVALA

X-Hair ::

Samo podajam link od enega Panasonica 10x opticni zum, pri locljivoati 3mio tock 15x. Aparat je nov, cena 260e.

http://www.mimovrste.com/artikel/173012...

destiny ::

Če ti je važna čim boljša slika tudi pri slabih svetlobnih pogojih (visok ISO) in stabilizacija slike (IS) so najboljši v razredu "za v žep" kompakti Fuji "F" serije.
FujiFilm F50fd

Pride pa v aprilu tudi naslednik F100fd

;-) ::

http://www.mimovrste.com/artikel/1730117222/digitalni-fotoaparat-nikon-coolpix-s200

Tole sn kupo pa 5let garancije se zgodi pri bigbangu. Slike mam občutek da dela slabše kot stari canon powershot a95.

destiny ::

Mnja, Nikon dela odlične DSLR-je, na kompakte je pa pri kvaliteti mal pozabil.

Svizec69 ::

Katerega bolj priporočate? in zakaj?

Panasonic LUMIX
ali
FUJIFILM S5600

Ta dva modela lahko dobim pe kar ugodni ceni, zato bi rad slišal mnenja, zakaj kateri?

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni fotoaparat?

Oddelek: Zvok in slika
51729 (1591) DJ Beat
»

Kater kompaktni digitalec, DMC-LX3, DMC-TZ7 ... ?

Oddelek: Kaj kupiti
172409 (1719) swamigi
»

Fuji FinePix S5600

Oddelek: Kaj kupiti
101856 (1724) rhabdo
»

Kateri digitalni fotoaparat za okoli 100 K

Oddelek: Kaj kupiti
363014 (2502) gremlinatorv

Več podobnih tem