» »

[kaj pa dlančniki?] heh, začetniška

[kaj pa dlančniki?] heh, začetniška

Beezgetz ::

Ola Slo-Tech!

No, imam željo in potrebo spravit nek programček na dlančnik. O dlančnikih ne vem kaj dosti (dva dni gugla), vem pa da imajo nek windows.
Sam program sem spisal v C#. Je dokaj majhen (500 kb), toda rabi NET Framework.

Zanima me čim več o dlančnikih, predvsem pa, kateri program naj uporabim za spisat aplikacijo v C#? Imam Visual Studio 2008 Expres edition, in tam nimam kaj dosti izbire...

Hvala, Beezgetz

David1994 ::

Pogosto so na dlancnikih Windows Mobile os. tukaj si oglej video da dobis malo ideje kako kaj gre;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: David1994 ()

xeon ::

Kulk poznam Express Edition nima nekega čarovnika za izdelavo za dlančnike, je pa možno če si hard coder. Imaš pa v Visual Studio Profesional Edition že možnosti za Windows Mobile programiranje.

Beezgetz ::

Zdravo fanta,

David, hvala za link. Je pojasnil nekaj stvari.

Xeon, prav imaš, expres ne podpira, sem pa daleč od hadr coder-ja. Imam prijatelja. ki ima obvezo čez desen uč, na levi rami pa papagaja, ga bom vprašal kaj ima na zalogi, ... heh...

Pa je kdo od vaju že delal kaj podobnega?

Pozdrav, Beezgetz.

edit: črkovanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Beezgetz ()

David1994 ::

Tega nisem se delal ker (zaenkrat) nimam dlancnika, lahko pa na navadnem mobilnem telefonu ki ima javo poskusus sprogramirati kaj...
jaz uporabljam Mobile Processing, pa ne pozabi nalozit se Java Wireless Toolkit, programiranje je sicer v javi, vendar ti zagotavljam da je zelo podobno c#;)

20sdfj093f ::

Ni nek bavbav... v VS boš naredil "Windows Device Application" projekt in na dlančnik boš moral inštalirati "Core Connection Toolse" ki se nahajajo po inštalaciji VSja v "program files\common files\ms shared\corecon\target" oziroma nekaj takega, to je zlo od oka :8)

To boš rabu zato, da ti bo delal debugger... ta pa bo tekel kar preko ActiveSynca.

Boš videl, ko ti bo prijatelj s papigo prinesel software, da bo šlo... 8-)

LP D

Beezgetz ::

Ok, Ta moj frend je bil na ladji, pa je malo trajalo da je prišel nazaj v luko...

Ampak zdaj mam VS2008 nek team system. (huh, kok to placa požre...).
No, sem inštaliral še Mobile SDK in ActiveSyinc - In dela!!!! (no, dela "hello Svet, Mateja", nisem kaj dosti mogel pisat)

David, joj, sem že tolikokrat v tem letu slisal da naj zamenjam jezik... znam Slo, Srbo-Hrvato-Bosansko, Angleško, Z nemščino se gledava postrani a se vsaj razumeva, Italijansko me razumejo samo Italijanke, s psi, kravami in glistami se sporazumevam od malih nog(lahko bi rekel, da sem native speaker), zdaj se učim še C#.... mislim, da mi v medušesju zmanjkuje in RAM-a in ROM-a.., glavna stvar je pa da sem pri , jah no srednjih 30-ih, in so kabli precej dolgi. Informacija potuje od enega konca kabla do drugega konca kar dolgo časa... Odločil sem se za C#, in to bo to. (za enkrat). Ampak tvoj link je na prvo mesto za te dlancnike postavil c#, tko da...

dpavli, dela!!! sicer se še lovim s tem 'dlancnikom' ki mi ga vrze ven (sploh ne vem kako sem prisel do "hello Svet, Mateja" aplikacije med vsemi tistimi moznostmi, bom se pogruntal...) toda dela!!!

Fantje, HVALA!

Lep pozdrav, Beezgetz

xeon ::

Poglej si še tole, MSDN knjižnica za Visual Studio.

http://msdn2.microsoft.com/en-us/librar...

Beezgetz ::

Hej Xeon, živijo!

Si mi pa dal branje zdaj za počitnice... Tenk juri veliku mačku

20sdfj093f ::

Pri programiranju v okolju .NET za mobilne naprave, je bog i batina senjor inženjer Mike Hall in njegov blog.

LP Denis

Beezgetz ::

Rajt on!!

Pubeci, ce boste tko nadaljeval, bom se novo leto prezivel za ekranom.

Hvala, Beezgetz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mono, je že kdo delal z njim?

Oddelek: Programiranje
171552 (1082) Beezgetz

Izdelava malo drugačnega kalkulatorja,..

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
171034 (1034) madviper
»

[visual c#] inštaliranje aplikacije iz interneta

Oddelek: Programiranje
151234 (965) Beezgetz
»

[visual C#] kaj vse rabi imeti, recimo, Šved, da mu dela moja (Slovenska) aplikacija

Oddelek: Programiranje
121852 (1432) Beezgetz
»

lastniki dlančnikov IPAQ 3630 pomoč!!

Oddelek: Strojna oprema
101318 (1181) matrix2

Več podobnih tem