» »

Jedi Knight 2!

Jedi Knight 2!

R@C@ ::

Ravnokar sem ga obrnil! Hvaljen jaz! Ne morem prehvalt tega špila, boji z lightsabri so norišnica......prav tako se proti koncu špila s tisto samohodko prevažaš! Hudo....sam zaden boj je pa zafuckan

PaJo ::

Se strinjam, ta spil rula, sploh boj s svetlobnim mecem.

Btw, kolko se mam do konca ce sem pravkar premagal pomocnico od ovega dinozavra in se pravkar pogovarjal z SkyWalkerjem:)?
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

R@C@ ::

Še slabo polovico! ;)

Hux ::

Ti se strinjas in spil rula ne? Si prebral sploh originalni topic lol!
Vsekakor spile je the best sploh in boji z sabljami so norisnica samo za neizkusene Jdeije. Prva dva dni grem na en server duel in me nazigajo ko za malo malco sploh nic en na serveru pobija povrsti vse skupaj brez heca. Pol nekako obupam sej jaz sem mislo da je to samo sreca na vrvici ampak niti ni to tak. Ta tip je mogo meti tolko skillsa da ga je napihnilo lol. No pol grem probati z boti in me tudi nazgejo ko picko ker jaz tepec nevem kak atakirat. Pol gledam malo v temo in probam par napadov in etole doben bot na najtezji stopnji mi ni vec kos! Vsakega vbijem kot za malo malco. Pol se nasledni dan srecam z istimi tipi in enako se ze izenacijo moci. Vseeno so se taki ki so se vedno bolsi ampak kaj klinc zaj jih lahko vsej recimo 2 krat od 5 ubijem prej pa niti poskodovat jih nisem mogo ker sem tepec mlato v prazno. Pol pa ko ludi pravijo da drain sux ker ti energijo sfuka! Se strinjam do dolocene mere. Sux samo za tiste ki niso zmozni ubijati z sabljo. Tiste lahko fejst sfuka ce en samo dran uporabla. Ligh stran se mi zdi je bolsa za mene ker se lahko sam ozdravis brez da je treba sovrazniku pokazat da si low on health kot je prisiljena crna stran. Vglavnem proti vsakemu dark powersu je ligh protinapad ali pa obramba. Ampak ce je crna igralec na crni strani zelo lukav te lahko brez problema ubije. Tak da je in ni! :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

ahac ::

Jest mam pa en problem..

Kako se meč dobi? Tist gre dol, laufam, ampak sem vseen prepozen. :\\
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

R@C@ ::

f3 da boš hitreje laufal, pol pa F2 silo pull....pa ga bo k seb potegnu

Hux ::

Heh obrnilo se je zaj sem bil na servru in jih trgal ko male muceke! Tu pa tam me je se kiri ubil enkrat vendar dvakrat pa ni mogo doben. Tudi spamere z drainom sem fukal vglavo. Kak je kiri zacel sem letel za kot on seveda za mano in samo sabljo v rdeco moc ter se obrnm in sal je rakom zvizgat! lol.

Jaz sem zaj trenutno tam v mini ko neke kurceve rakete sem pa tja vozijo in sem tudi tam ko na kameri vidis kak jo filajo z necim v eni sobi ko te zazge ce si not ampak nevem kam dalje tu!

ahac ::

10x
Sej sem že ugotovu. Zdej sem pa tam, ko se pelješ v smetnjaku pol je pa zgori en semafor, ki je označem kot da ga lahko s forcom premakneš, ampak se nč ne zgodi... :\\
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PaJo ::

Seveda se zgodi tri semaforje presaltas in se zapelas naravnost in tako koncas level:)

Jaz pa sem zdaj uspel prit v mocvirej, jebemtis tu steka moja masina, bi rabil boljso graficno:)

V glavnem, spil meni osebno full rula:)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ChiefThunder ::

eno prašanje; glede na to, da sam ne poznam serije Star Wars, mi bo špil kot tak sploh všeč? da ne mečem dnara stran...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

tropinovec ::

rahlo sem zaštekal že na začetku! HELP:D
torej kaj narediti v oni sobi ko imaš na sredini kontrolno ploščo s štirimi raznimi barvami in je en steza zaprta, tri pa odprte in glas javlja , da je kontrolna plošča off-line??
kako jo vključiš:( ;( :8) :\\

Zgodovina sprememb…

Han ::

Chief, preberi si opis na GameSpotu in vse ti bi jasno. :D

R@C@ ::

Dovolj bo jasno če stisneš tipko Tab!

V glavnem tri prave elemente moraš kliknit, v tisti sobi spodaj, pa ful skakat gor pa dol, potem pa še gor v vsaki i sobici (zelena,modra,rdeča) še stisnit ta element....potem bo online!

tropinovec ::

hmm, tipka TAB mi ne pomaga kaj dosti...
v spodnji sobi ni ničesar kar bi lahko kliknil... ;(( :( ..če je to tista soba, ko vidiš skozi neprebojni zid stražarje?

Zgodovina sprememb…

R@C@ ::

Pol pa ne misliva iste sobe.....ne vem kje si sorči!

tropinovec ::

sem že naredil!:D >:D

LunKi ::

***Ok fantje kar vam bom zdle povedu je zelo pomembno:)***

pejte v konzolo (shift-tilda)
helpusobi 1
g_saberrealisticcombat 2 (mec je sedaj zares mec-ne dotikaj)
g_sabermovespeed 0 (movie like combat resnicno)
/thedestroyer (lightstaff - iz phantom manace dvorezen)

vsi tej bonboncki izredno izboljsajo igro - priporocam
aja sedaj bi se morali se modeli razsekati(ne lazem res meni dela) na kose ko jih z mecem presekate, cene pa pejte na
www.jediknightii.net pa se naberite

ni za kaj

lp Lunki the one :)

luni ::

LunKi != luni

da ne bo pomote
Artificial Intelligentia

ahac ::

to je goljufanje
nočmo tega.. :)

no, mogoče ko drugič špilaš..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LunKi ::

nene nism jst luni da ne bo pomote

aja glede gulfanja to ni to, prvic ta stvarca nardi sovraznike bolj opasne pa nevarne(drgac te sam popraskajo) kle te pa enkrat zasvasa pa si out, res probite bo velik bols spil ubrnt aja se to za light staff dela samo v multy pa devmapall da se vsi modeli razsekavajo k jih zarezete z mecom. Meni osebno bi bil spil dosti bolj uzivantski kakor je ce bi ga v tem modu ubrnu.
ce ne verjames pa probaj!

CWIZO ::

a ni g_saberrealisticcombat 1 ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

LunKi ::

Lohk daš tud 3 sam pol morš pa res pazt kam svojo bučo molš (adijo glava sam da se dotaknš saberja od modela) :)

CWIZO ::

ja sam je pa za njega isto, ne ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

ahac ::

Če bi kdo igral v klanu naj se javi v slo-comp forumu... ( www.slo-comp.net ) za tiste ki ne veste..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LunKi ::

A mi kdo lahko pove kako bi tiste nastavitve k sm jih navedu zgoraj uporabu v multyplayer ker tam mi noče zaznat komand

CWIZO ::

ne moreš, razen če ma server tko naštiman
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

iga ::

Prodam originalni SW: Jedi outcast igro za 7500 SIT.
V Mantisu je nova igra 11000 SIT.
Razlog: Obrnu igro in imam slabo povezavo na internet tako, da ne bo kdo mislil, da je kakšna fora.

ahac ::

A si že prodal?

Ker mogoče bi ga jest rabu. Ampak samo mogoče... :)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prince of Persia: The Sands of Time (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19711008 (469) MojsterX
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23019033 (2837) ahac
»

Nekdo ki se spozna na Starwars igre naj pomaga?

Oddelek: Igre
163114 (2562) Snegec
»

Prince Of Persia : Warrior Within

Oddelek: Igre
292234 (1372) Romancek1
»

Star Wars JK II Jedi Outcast

Oddelek: Igre
12882 (732) Airskull

Več podobnih tem