» »

Big Bang Nalepke NUJNO

Big Bang Nalepke NUJNO

«
1
2

Al-Ni ::

Nujno potrebujem Big bang nalepke. Če je kdo tako prijazen, jih ima in jih ne potrebuje, prosim če mi jih odstopi.


Hvala!

Al-Ni ::

še zmeraj aktualno glede nalepk!

zcetrt ::

5 za 10 EUR ;)
4.

Keyser Soze ::

Jaz jih tudi imam nekje. Štiri se mi zdi.
Jih isto dam za ene 8€. :D

P.S.: Free lunch.
OM, F, G!

Ejsi_Disi ::

Iz kje pa si? Imam 3 pa jih ne rabim.
Rock n' roll ain't noise pollution!

budili ::

imam 3
Sk Loka

ce ma pa kdo 3 viska v okolici in jih ne bo koristil...

edit: že oddano

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: budili ()

SpecialG ::

prosim če mi kdo podari bigbang nalepke ker sedaj imam samo dve. Rabim jih namreč pri popustu pri nakupu prenosnika.
Za odgovore se vam resnično zahvaljujem, lp domen

:d

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Lahko kdo kaj več pove o teh nalepkah? Kako se jih dobi? Kakšni bonus nudijo in v kakšnih primerih?

Hvala!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

djordjevic ::

Popust 20 evrov pri enkratnem nakupu nad 50 evrov. Zdaj če se ob nakupu prenosnika splača zganjat histerijo za 20 evrov, je imho veliko vprašanje.

Tilen ::

Glede na to, da so v popvrečju dragi, to nekako poravna cene ;)

Kako pa pridem do nalepke recimo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bluefish ::

verjetno imajo takšen sistem, kot v nekaterih drugih trgovinah - ob nakupu nad n € izdelkov, dobiš y nalepk, odvisno od vrednosti nakupa.

Zheegec ::

za vsakih 25€ nakupa za nekatere artikle dobiš nalepkico... Tistim, ki pridejo prenosnik kupit z 10 kartončki (200€ skupaj) se splača.

Zarad 20€ pa res ne boš umru, če ti je 20€ veliko pač ne kupuj prenosnika.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

noraguta ::

a ni to nekeko omejeno glede vrednosti artikla? nekje do 100 € ?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

;-) ::

js mam nelepke sm so že nalepljene na kartonček skupaj za popust 20€... dam jih za 10€ :P

Keyser Soze ::

Na vsakih 50€ je 20€ popusta. Se splača. Sigurno. Ampak je treba zbrat nalepke. Tudi če kupiš nalepke po polovični ceni popusta - 10€, ti to pri nakupu nad 500€ že predstavlja 100€ popusta.
OM, F, G!

SpecialG ::

Na vsakih 50€ je 20€ popusta. Se splača. Sigurno. Ampak je treba zbrat nalepke. Tudi če kupiš nalepke po polovični ceni popusta - 10€, ti to pri nakupu nad 500€ že predstavlja 100€ popusta.


Si mislil napisati da predstavlja 10€ popusta in ne 100 €.
Pa še to da se nalepke dobijo pri nakupu stvari do 105€ in da dobiš 20€ pri nakupu katerekoli stvari v bigbangu in ne v %.
Lp Domen :)


A IMA KDO BIGBANG NALEPKE?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SpecialG ()

;-) ::

Sicer nevem če gre za isto stvar, sam na mojem kartončku piše:

Za vsakih dopolnjenih 20€ prejmente nalepko, ob prvem nakupu pa tudi kartico. Za zbranih 6 nalepk, nalepljenih na kartico, vam pri naslednjem nakupu za vsaj 50€ priznamo kar 20€ popusta.

Moje mišlenje:
Če imamo 6 nalepk na kartončku lahko bonus 20€ izkoristimo SAMO za 1 izdelek nad 50€. Torej če kupujemo prenosnika za 600€ bo popust samo 20€ in ne 12x 20€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Steinkauz ::

Prvič pišeš o % potem eurih. Če so procenti je 20% kr velik(pa kolker vem ne moreš dat več nalepk kot 6 za en artikel) Prenosnik za 1000eur je pol 800eur. Kar je kr fajn razlika. Če je pa 20 eur, nej si jih pa zataknejo nekam.

Keyser Soze ::

A imata vidva kakšna bolj podrobna navodila oz. pravila kot ostali? O_o
OM, F, G!

;-) ::

Steinkauz moja napaka, sem popravil.

Keyer Soze potem pa mi ti povej zakaj si narobe razlagajo če beremo vsi ista navodila. Nikjer ne piše da če kupim izdelek ki je vreden naprimer 2x 50€ da lahko izkoristim 2 popusta.

Zheegec ::

Za vsakih 50EUR vrednosti nakupa lahko izkoristiš en kuponček in dobiš 20EUR popusta. Seveda moraš imeti na kupončku 6 nalepk.

od kje pa vi dobite 20%? Steinkauz - po tvoji logiki kupiš par cenejših stvari (recimo za 150EUR), dobiš 6 nalepk in potem greš naročiti plazmo za 10000EUR in dobiš 2000EUR popusta :) res dober komentar haha
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

;-) ::

Nevem kje piše da Za vsakih 50EUR vrednosti nakupa lahko izkoristiš en kuponček in dobiš 20EUR popusta.

jamiroq ::

> od kje pa vi dobite 20%?

kakšno leto nazaj je bb imel 20% popusta namesto 20€.

kolikor si razlagam navodila na kartici (jih je ;-) napisal zgoraj) lahko za vsak nakup, v vrednosti 50€ ali več, dobiš 20€ popusta. včasih se je tudi dalo vnovčiti samo eno kartico na nakup. kako je sedaj pa ne vem.

kiFni ::

Mater so nekateri mrhovinarji, čim zavohajo da so nalepke tražena roba, bi jih prodali. Drugače bi se jim pa valjale doma ali v denarnici, na koncu bi jih vrgli stran.

Keyser Soze ::

Ja in zakaj ne? Ker si Karitas, so ti oblikovno neizmerno všeč al zato, ker bi ti rad zaslužil na ta račun?
OM, F, G!

Zheegec ::

Jamiroq - ni bilo nikoli 20%, vedno je bilo 20EUR. Z 20% ni računice, praktično večino stvari prodajati v minus pač ne gre.

na vsakih 50EUR vrednosti lahko vnovčiš en kuponček - če kupiš nekaj za 101EUR daš 2 kupončka, plačaš 61EUR in greš.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tilen ::

Jaz bi tudi kuponček >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Shegevara ::

koliko je pa max. število kupončkov za 1. nakup ki jih lahko daš?

;-) ::

"če kupiš nekaj za 101EUR daš 2 kupončka, plačaš 61EUR in greš."

Kje to piše?

SpecialG ::

Za vsak nakup nad 20 € dobiš eno nalepko do zneska 105€. Tako da če kupiš npr. trdi disk 500 gb ki je 100 € dobiš 5 NALEPK. Če pa je stvar dražja od 105€ pa ne dobiš nič nalepk. Popust 20 € dobiš ko zbereš 6 nalepk. Popusti se ne seštevajo pri nakupu. 20 € popusta lahko uporabiš za katerokoli artikel!!!
Upam da ste razumel.

MK42 ::

Jaz jih imam enajst.
Kdo mi eno podari? :)

Shegevara ::

jaz ti jo za 5 €

carcar ::

A ma kdo 4 nalepke za podariti/prodati?

SkIDiver ::

Prodam 2 nalepki, če kdo rabi.

Ic3PrIncZ ::

2 nalepki (že nalepljeni) zamenjam za Mercatorjeve (kolikor se da).

kixs ::

Imam dve polni kartici in eno z dvema nalepkama. Ce koga zanima... ugodno 8-)

Tilen ::

Se da te nalepke s pupustom koristit hkrati z BB darilnimi boni?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

LeXani ::

imam eno polno kartico..
Čas prve prijave 04.11.2005

bakki ::

Potrebujem kartico z nalepkami... Je kdo blizu Maribora, da mi jih podari za simbolično nagrado?


Lp, B!

Longinus ::

jaz imam kartico z 6 nalepkami ter eno kartico z 4 nalepkami
kartici prodam za 10 evrov
sem iz mb tak da če kdo rabi .....
lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Longinus ()

Tilen ::

Se da te nalepke s pupustom koristit hkrati z BB darilnimi boni?

Ve kdo mogoče?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bluefish ::

najbrž je tako kot v drugih trgovinah kjer "popusti se ne seštevajo". Te pa nič ne stane, če vprašaš ali pa pokličeš.

Zheegec ::

Se da te nalepke s pupustom koristit hkrati z BB darilnimi boni?

Ve kdo mogoče?

Darilni boni BB se načeloma štejejo isto, kot gotovina. Torej, če imaš za 30€ bonov in pa poln kuponček, ter kupiš nekaj za 50€ imaš vse, kar rabiš :)
Drugače pa lahko vnovčiš kupon samo še do konca leta...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

SkIDiver ::

Se da te nalepke s pupustom koristit hkrati z BB darilnimi boni?

Ve kdo mogoče?


Se da ja, preizkušeno.

Sicer pa imam dve nalepki za prodat, če kdo rabi. Prevzem osebno v LJ ali NM.

bakki ::

Potrebujem še 4 nalepke.

Če jih kdo ne bo izkoristil do konca leta se priporočam...


Lp, B!

kixs ::

Izgleda potrebujem par nalepkic... placam pijaco oz. 2€ za dve. Kontakt ZS, lokacija LJ (KK za vikend).

Ali menjam za DM nalepke :)) - menjalno razmerje po dogovoru.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Tilen ::

Ima BB kaksno pametno igracko za pribl 100€, ker mi veljavnost bonov poteče pa morm zaruzit :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Slo-One ::

tx-z ::

To je krneki te nalepke. Sm meu pač en kupončk z nalepkami pa sm koristu 20€ popusta k sm kupu monitor. Pol pa rečm kje so pa zj od tega monitorja nalepke(50€ 1 nalepka)..Pa rečejo da na monitorje se pa ne dobiva nalepk. Fu** off. :\ ;)
tx-z

Zheegec ::

To je krneki te nalepke. Sm meu pač en kupončk z nalepkami pa sm koristu 20€ popusta k sm kupu monitor. Pol pa rečm kje so pa zj od tega monitorja nalepke(50€ 1 nalepka)..Pa rečejo da na monitorje se pa ne dobiva nalepk. Fu** off. [:\] ;)

Zakaj si ne prebereš, če se že zgražaš? Je lepo na veliko pisalo, da dobiš samo pri označenih artiklih. Pa se malo zamisli, koliko nalepk bi dobil pri prenosniku za 1000€ :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mercator kupon

Oddelek: Loža
337862 (6043) tomac90
»

Spar PLUS, to je pa res en velik.... plus??! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6815306 (12479) GregiB
»

Nalepke BigBang

Oddelek: Loža
171647 (838) giruss
»

[Fork]Trgovine in odpiranje embalaže.

Oddelek: Kaj kupiti
452418 (2032) dzinks63

Več podobnih tem