» »

Virtualni Svet / Preverjeno

Virtualni Svet / Preverjeno

Lincolin ::

Zanima me če je kdo danes gledal Preverjeno. Skratka zadnji del je bil namenjen virtualnem svetu pa me zanima kje je kakšen brezplačni program za virtualni svet na računalniku, kot je bilo omenjeno v Preverjenu?

l.p. Grega

hamax ::

v oddaji Preverjeno so se igrali z sistemom second life

Odjemalec je brezplacen, ni narocnine, ce pa hoces kej bolj resno delat(recimo imeti od bossa kavbojke), pa moras placevati z resnicnim denarjem(ni cisto vedno res).

Avby ::

No to moram rečt. Da bi pa šel v virtualni svet in pa z pravim denarjem kupil Boss kavbojke za moj virtualni lik...

Pa naj reče kdo kar hoče samo če to ni šala tisočletja potem tudi ne vem več. A se še svet vrti v pravo smer ali kaj je zdaj to?

:D

Lincolin ::

He, to sem iskal ker sem samo firmeb kako to zgleda, ker ne mislim zaostati s tehnologijo :D
Je kdo našel kje kakšen download?

Urc ::

Tale misliš ? Verjetno boš mogel odklikati tudi na Sign up... Nisem prepričan sam zdi se mi, glede na to da je to vse online :D Če boš našel seveda :))

Lincolin ::

Sem se ravno registriral in sem dobil link do Downloada!
Poročam!

koyotee ::

Pa naj reče kdo kar hoče samo če to ni šala tisočletja potem tudi ne vem več. A se še svet vrti v pravo smer ali kaj je zdaj to?

Nekateri tukaj gor služijo mastne(PRAVE) denarce, tako, da to ni kr neki bav bav.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Online špili

Oddelek: Igre
233672 (2357) Georgios
»

330.000 dolarjev za namišljeno vesoljsko postajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
609559 (6222) Chelios
»

Second Life na Samsungovih mobilnih telefonih

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
254842 (3743) driver_x
»

Secound life

Oddelek: Omrežja in internet
122125 (1855) Pesimist
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333251 (2309) jlpktnst

Več podobnih tem