» »

need help

need help

dyenk ::

lp


zanima me kaj bi lahko bilo tole narobe?

ko sm normalno v windowsih,brskam po internetu vse dela ok..ko pa grem v katero igro(counter-strike) se mi pa restarta računalnik.drugace rame mam 2x 1024 iste firme in frekvence,grafično ati 9800pro in zadne driverje(downloadane na ati.com).računalnik se mi tudi ne pregreva...

mogoče gdo kj ve


hvala v naprej
  • spremenil: dyenk ()

PINki ::

Pregrevanje procesorja? Prešibek napajalnik (sumim)?... Za začetek odpri kišto pa notri posesaj prah pa probaj.:|

dyenk ::

kišto mam odprto že tk skoz,pa praha tud niam...blem je v tem k prej je skoz normaln delal...zdj pa je začel srat

PINki ::

Probaj še RAMe testirat z memtestom.:\

dyenk ::

piše 2gb :S

a bi kj pomagal če bi formatiru comp?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dyenk ()

damjan11 ::

Zelo možno je, da je kriv napajalnik. Kakšen je tvoj napajalnik?
In pa ali ti to dela samo pri eni igri ali večih?
Ko se igra zažene pač sistem rabi večjo napetost, ki pa je ne dobi in zato rebooth.
Probaj od frenda dobiti kakšen močnejši napajalnik in poizkusi zagnati igro.
Prestop iz 9600 na 9800 je tudi men začelo nagajati in sem si nabavil 350w čufteka, ki je sistem gnal za prvo silo.Potem sem dal noter 7900 pa je še tudi šlo. Ko pa sem kupil 3870 pa je nastal isti problem. Za brskanje je bilo dovolj vendar za igre pa se je sistem ugasnu. Kupil novega LC 550W in sistem dela BP.
Moja izkušnja moja razlaga
Have a nice day

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

dyenk ::

hvala si bom kupu napajalnik upam da bo to to :D drgač mam pa 300W napajalnik :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dyenk ()

damjan11 ::

Nisem reku, da je sigurno napajalnik, zato si probaj sposoditi drugega močnejšega. Je pa res 300w zelooo malo
Kupi si LC 550w za 40-45eurov ga dobiš. ta je sigurno dost močan.
Poglej med oglase, če je kaj pametnega, pa da ni treba predolgo čakat mislim na dobavo in to.
Mogoče ti kje v tvoji bližini ponudi kaj rabljenega vendar polovico ceneje kot je v trgovini z možnostjo vračila v parih dneh
Če si blizu Žalca, ti ga jaz odšravfam in ti ga posodim za par urc, da lahko testiraš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

dyenk ::

pomoje je tud napajalnik...drgač sm pa iz velenja :D sj ni panike bom nabavu si ga kr res 300W je premal hvala za help


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

580W napajalnik dovolj?

Oddelek: Strojna oprema
455122 (4152) krispe
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
957120 (5212) matonson
»

kateri stabilen in tih napajalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13410392 (6945) kuglvinkl
»

Bo 300W napajalc dovolj za...

Oddelek: Strojna oprema
372122 (1215) laaz
»

Napajalnik LC Power LC 6550 550W kupiti ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575532 (4222) Dr_M

Več podobnih tem