» »

Sansa clip mp3

Sansa clip mp3

King Nothing ::

Lp vsem...

Imam en problem in vem da ga boste vi kot rač. mojstri uspeli odpraviti. Nekaj časa nazaj sem kupil mp3 predvajalnik SanDisk sansa clip 1GB. Prodajalec je govoril da je precej enostaven, ima lep izgled... Problem nastane ko ga želim povezati z računalnikom! Ko ga vtaknem v usb, se zasliši glasovno sporočila, da je bila neka naprava priključena. Nato se odpre okno kej naj bi namestil gonilnike za mp3. Gonilniki na voljo so: MTP device...izberem to in napiše da ne more naložiti gonilnikov, ter da naprava mogoče ne bo delovala pravilno! Druga možnost ročnega instaliranja driverjou je: USB Mass Storage Device...to lahko naložim vendar nima učinka...v mojem računalniku bi se moral pokazati USB KLJUČEK(KOT PRENOSNI MEDIJ). Imam Win.XP, windows media player 11..skratka vse kar potrebuješ za delovanje! Zraven sem dobil tudi cd, a na njem so samo navodila za instlacijo oz za nalaganje muske. Dobesedno izgubljam živce že 3 dni...in upam da mi boste vi lahko pomagali.

Hvala za odgovor!

King Nothing ::

A mi res nihče ne more pomagat ???? :/

kixs ::

Probaj se na kaksnem drugem racunalniku.

EDIT:
Pogoj je Win XP SP2. Glasbo pa prenasas preko Windows Media Playerja ali podobnega programa in ne direkt kot izmenljiv pogon.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376820 (4529) Mikec17
»

Zelo, zelo cuden problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
71782 (1453) #Fr3aKazoiD!
»

Upravljanje predvajanja pesmi(recimo winamp) z daljincem

Oddelek: Strojna oprema
413198 (2667) nokia6310
»

Audio cd ne dela na cd-romu

Oddelek: Pomoč in nasveti
91305 (1197) Han
»

Ne morem dostopat do CD roma !

Oddelek: Pomoč in nasveti
7858 (739) Turbina

Več podobnih tem