» »

program za obdelavo videa

program za obdelavo videa

thedaydriver ::

zanima me s katerim programom lahko profesionalno obdelujemo video, recimo tako da v določen video dodamo predmet iz drugega videa in podobno, zanima me profesionalen program z veliko funcij ne pa tako kot movie maker?
vsekakor je to moje mnenje

5er--> ::

Adobe Premiere, Sony Vegas, Pinnacle Studio...

IceIceBaby ::

Pinnacle Studio ni profesionalno orodje, je pa precej zmogljiv in zelo enostaven program za domačo uporabo, tudi za malo bolj zahtevne uporabnike. Lahko delaš precej dobre zadeve z njim pa tudi naučiš se ga zelo hitro.

Profesionalni programi so sicer še bolj zmogljivi in robustni ampak tudi veliko bolj komplicirani.

vice boy ::

Joj si zdle dobr povedu, tak si k politiki, ja pa mu potem predlagi enga ne pa da negiraš pol pa nč

jao jao
jst uporablam Adobe premiere Pro2.0 ..sm nvem če je profesionalni, ups
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

gruntfürmich ::

ulead ima program na izbiro.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Izi ::

Ulead VideoStudio, je zame najboljši od vseh. Ima popolnoma vse, kar si lahko zamisliš, kar pa je najpomembneje pa je to, da je vsako stvar lahko najti, vse je lepo grafično prikazano in vedno veš kaj boš dobil ven.
Premiere od Adoba naj bi bil najbolj profesionalen in tudi eden prvih tovrstnih programov zato ima neko tradicijo, ampak je zaradi svoje "profesionalnosti" uporabniško močno neprijazen in grd in ga nikakor ne bi mogel nobenemu priporočit, nima popolnoma nič več kot VideoStudio, vse je bolj skrito in večinoma sploh ne veš kaj se bo zgodilo ko nekaj izbereš.

IceIceBaby ::

vice boy a sem preveč zakompliciral ?

Pinnacle Studio NI profesionalni program. Je pa zelo enostaven in precej zmogljiv program za domačo video obdelavo.

Profesionalni programi so ponavadi veliko bolj komplicirani in ljudje, ki video montirajo za hobi ponavadi nit ne izkoriščajo vseh njihovih prednosti. Zato je imho boljše izbrati bolj enostaven program, ki se ga hitro naučiš zelo dobro uporabljati.

gruntfurmich, kolikor je meni znano se Ulead studio pri nas ne dobi nikjer. Edino, če bi ga naročil iz tujine.

dzinks63 ::

:)) Sam tudi uporabljam ulead videostudio in je res tako , da je zelo prijazen za domačega uporabnika in funcij ima dovolj , tako da vsega še izkoristiti nemoreš.
Za nujen primer ti zadostuje trial, dela 30 dni . Ulead VideoStudio 11

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

vice boy ::

Ok ok.

Ni pene:D :D
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

gruntfürmich ::

ulead programe se da dobit sigurno preko spleta na njihovi strani, preko p2p, in tudi priloženi so leadtekovim tv karticam. ravno na slednji način sem dobil 'se' verzijo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Volk| ::

Ne boste verjeli toda za vse nas kaj obdelujemo video je dovolj zmogljiv windows movie maker.
Pa lahko trdite kakorkoli drugace, sem preprican da niti vseh funkcij ki jih premore movie maker ne rabite, kaj bi pol posegali po programih kot so Premiere.
Edino pomankljivost movie makerja je ta da ima izhodni format samo .wmv

Zato tudi jaz uporabljam druge "profesionalne" programe:D

5er--> ::

Ne boste verjeli toda za vse nas kaj obdelujemo video je dovolj zmogljiv windows movie maker.
Ne posplošuj. To mi deluje tako, kot da je za vse, ki obdelujejo slike dober mspaint.

Edino pomankljivost movie makerja je ta da ima izhodni format samo .wmv
Lahko shraniš tudi brez kompresije in stisneš s kakšnim drugim programom.

vice boy ::

Multi-cam, green key....
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za urejanje videa.

Oddelek: Zvok in slika
1210649 (10069) gwertix
»

Program za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
73164 (3164) Jakka
»

Naštejte programe za urejanje filmov?

Oddelek: Programska oprema
71929 (1850) Freezy
»

Izdelava filmčkov

Oddelek: Programska oprema
61949 (1856) MihaFirst
»

Software za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
112026 (1741) IceIceBaby

Več podobnih tem