» »

Intel Little Valley D201GLY2

Intel Little Valley D201GLY2

1 2
3
»

krneki0001 ::

Vistini driverji za zvočno bi morali zadostovat. Drugače pa napiši katera zvočna je pa bomo probal kej nadomestnega najt.

Lahko pa probaš z driverji za xp ali celo za 2000 - na visti je driver od win2000 za scsi kartico normalno deloval.

Zgodovina sprememb…

urosh ::

Mi je uspelo porihtat driverje, tako da sedaj zvočna dela. Za filme gledat to itaq ni primerna mašina. Na njem mi sedaj laufa server 2008 (vremenska postaja, file server, ...). Zvočno pa sem rabil za internet radio poslušat :D.
Sicer pa sem sedaj videl, da so zadevo rahlo "posodobili" Bitka varčnih: Intel Atom in VIA Nano tako da bom počakal na dvojederno različico in pa da vidimo kaj tisto dela :D.

Hvala za enkrat in lp!

jest10 ::

Med brskanjem sem naletel tudi na MSIjevo verzijo. Wind Board

Tsunami ::

Pozdrav...

Imam Matično Intel "Little Valley" D201GLY. Imam pa sledeč problem, ko sem vse lepo priklopil v ohišju in poskusil prižgati se računalnik ni odzval. Nekaj časa sem odklapljal kable in poskušal različne kombinacije saj sem mislil da je kaj z komponentami narobe. Ugotovil sem da ko priključim na matično 4pinski kabelj ki napaja procesor se mi računalnik noče zagnati...nevem kaj bi lahko bilo...to se mi je že enkrat dogajalo in se ne spomnem kako sem rešil???

Prosim za pomoč...Hvala

Lp Tsunami

jest10 ::

Ja a brez 4-pin kabla pa normalno dela?

Tsunami ::

Ne brez 4pinskega kabla se prižge matična,disk in CD procesor pa ne logično ker nima napajanje...

Lp

PrimozR ::

Kakšen disk in CD neki. Tadva imata svoje napajanje. 4 pin 12 V je samo za proc.

balocom ::

Ziher da si uporabu tapravi 4 pin konektor? Po enm gresta masa in 12V, po eni drugi verziji pa ne...
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: balocom ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google dodal prevajanje v Gmail

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
94868 (2862) techfreak :)
»

Nov računalnik za server- čim ceneje

Oddelek: Kaj kupiti
81818 (1512) Stra
»

Stabilen mali tih...

Oddelek: Kaj kupiti
473281 (2065) PrimozR
»

Embedded PCji kot firewall za optiko 20/20 ali več

Oddelek: Omrežja in internet
262254 (1502) PaX_MaN
»

čim manjša matična

Oddelek: Strojna oprema
111161 (1160) slovencl

Več podobnih tem