» »

Vprašanje o prenosnikih Sony

Vprašanje o prenosnikih Sony

robek ::

Zanima me vaše mnenje o prenosnikih Sony. Predvsem me zanima model SONY VAIO VGN-CR21S/W.

Moja vprašanja bi bila - a kdo ve, ali ima to slovensko tipkovnico ali ne? Je možno kje v Sloveniji dokupiti garancijo? Kje je servis za Sony prenosnike v Sloveniji (mislim, da sem nekje slišal, da ga sploh ni...)? Kakšne druge izkušnje?

Pa prosim - ne mi ponujati kakšnih drugih prenosnikov za to ceno, ker ni zame... V tem primeru dizajn pač prevlada.

Hvala za pomoč.

mercutio ::

Tudi mene zanima, če ima kdo na tem področju kaj izkušenj? Se pravi, če se odločim in SONY prenosnik kupim v Italiji, na kaj moram paziti da bom garancijo lahko uveljavljal tudi pri nas oziroma ali sploh lahko uveljavljaš garancijo za SONY prenosnike v Sloveniji?

Hvala in LP.

robek ::

No, to sem že izvedel - pri nas worldwide garancije je ne moreš uveljavljati...

icko ::

Neka firma iz maribora kjer sem jaz kupil ima zelo podobne cene kot so v tujini. Dajejo tudi eno leto garancije.
Sony je zelo dober laptop vsaj zame, pa sem imel opravka že z večimi proizvajalci.
lp

N-E-O ::

Katera pa je tista firma iz MBja?
Follow the white rabbit.

icko ::

gericomp

Ted ::

Mislim da se ti Sony-a bolj splača kupit v sosednjih državah ker so cene pri nas previsoke. Če si blizu meje to ne bi smel biti problem.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bodo Ultrabooki predragi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
11324838 (21615) driver_x
»

Dell 1558 i7 ali i5..baje se kvarijo..potrebujem mnenje

Oddelek: Kaj kupiti
233721 (2919) civic_
»

Trgovina Esvet.com

Oddelek: Kaj kupiti
172931 (1870) okfec
»

Rabim več info

Oddelek: Kaj kupiti
121399 (1140) Zlatanov
»

Kateri prenosnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
705657 (4611) kingkong

Več podobnih tem