» »

Trgovina Esvet.com

Trgovina Esvet.com

alien_frik ::

Lep pozdrav mene nujno zanima ce ima kdo kaksne informacije o spletni trgovini http://www.esvet.com , če je ze kdo kaj tam kupil ali ima slabe ali dobre izkusnje?? Ker sem v dilemi ali naj kupim tam prenosnika ali ne ker kolikor jaz vem je to na novo odpreta trgovina in ko sem bil enkrat tam mimogrede na Ptuju in sem videl to trgovino je imela noter samo eno mizo in to je to!!!

realmojo ::

Se pridružujem vprašanju, gledam tegale VAIO-ta:
http://www.esvet.com/prenosnik_Sony_VAI...
Je kdo že kaj "posloval" s to firmo? :)

j cole ::

Jest sm tud gledu tm za vaio-ta FE21H tko da me tud zanima isto vprašanje ;)

Šimpanz ::

Kaj vas briga štacuna, raje vprašajte kje je servis za notesnik, ki vas zanima. Ko enkrat kupiš artikel je važen samo dober servis, štacuna pa lahko magari propade.

WiseBear ::

Sam se tut trenutno zanimam za nakup prenosnika. Ja na esvet.com mislim da majo kar najnižje cene pri nas, pa tudi ponudba je dokaj pestra. Klical sem jih, ker me je zanimalo če imajo kakšen pooblaščen servis (konkretno za Asus), kjer bi lahko uveljavljal mednarodno garancijo. Oglasil se je kar prijazen možakar ki mi je razložil, da oni prenosnike uvažajo po naročilu iz tujine (tipkovnice so prilagojene za nemški trg). Rekel je, da se da dobiti tudi kakšen model, ki ga nimajo v ponudbi na spletni strani. Če jim po mailu pošlješ model ter specifikacije prenosnika ti dajo ponudbo.
Kar se pa tiče mednarodne garancije mi je gospod razložil, da je v Sloveniji glede tega precejšnja zmeda. Za pri njih kupljeno opremo seveda zagotavljajo garancijo (mislim da prenosnike pošljejo v tujino). Kar se pa tiče uveljavljanja mednarodne garancije za prenosnike kupljene v tujini pa je rekel, da bi se dalo v primeru okvare kaj zmeniti. Ker poslujejo direktno s proizvajalci lahko pošljejo prenosnik naprej v tujino (poštnino v eno smer si kriješ sam). Pa baje so v pogajanjih glede garancije in naj bi se te stvari (kmalu) uredile.

Kakorkoli, delujejo mi zelo solidno. Sploh v primerjavi z ostalimi tovrstnimi prodajalnami.

LP

realmojo ::

Danes (sreda) sem naročil omenjenega VAIO-ta pri esvetu, in naj bi bil v soboto tukaj. I sure hope so.

Super Sonic ::

Jest sem enkrat kupoval tam. Dostava je bila točna, izdelek pa nateg.

Hotel sem Radeon X700 na AGP, dobil pa X700 SE. S tem, da ni ne duha ne sluha na internetni strani o SE inačici. Če bi bil pikolovski, bi šel nazaj in bi mu tist zabrisu v kepo, ampak na njegovo srečo nimam cajta. Pa drugič.

Drugač pa kot sem že rekel - vse ostalo zelo korektno.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

realmojo ::

Ergo zdejle je prisel, so far so good. Aja, pa dobil sem 1024 MB rama namesto 512, za isto ceno, ker je zmanjkalo starih modelov.

billy ::

Hm...13.3" sony z dual core? 8-O

I'm so jealous ...

realmojo ::

Evo tocno ta model je:

detected

Edini ocitek so far je nemska tipkovnica(prilozene nalepke) in pa nemski windoze. Slednje ni problem ker se ubuntu ze pece :)

billy ::

Aja :)

AFAIK ni slovenskih tipkovnic, tudi tisto kar ima BOF so angleške, potem pa neko graviranje preko...za moje pojme še grše kot nalepke.

Anyhow...človek, ki si kupi tak laptop pa verjento sploh ne rabi gledat na tipkovnico in tipka po občutku, tako da vseeno če je arabska :D

samomas ::

Sam sem pri njih kupil prenosnik Toshibo. Vse je potekalo OK. Slabo mnenje je le to, da sem moral sam večkrat klicati, da sem dobil informacijo kdaj bom dobil prenosnik in kje se nahaja. Res je, da sem ga naročil pred prazniki, vendar sem prenosnik dobil šele po cca.10 dneh od najprej obljubljenih treh dneh.
Z garancijo sicer ne vem kako je. Pri mojem naročilu piše 2 leti in zame je prenosnik kupljen v Sloveniji, kljub temu, da ga oni nabavijo iz Nemčije. Ko sem se registriral pri Toshibi, me je opozorilo, da prenosnik ni naprodaj v Sloveniji. Upam, da ne bo potrebno uveljavljati garancije.

realmojo ::

Anyhow...človek, ki si kupi tak laptop pa verjento sploh ne rabi gledat na tipkovnico in tipka po občutku, tako da vseeno če je arabska :D


Ma ja gre bolj za estetiko oz. neestetiko ko gledas razne umlaute na tipkovnici... :)
EDIT: glossy je zakon :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: realmojo ()

okfec ::

In koliko casa potem cakas prenosnik ko gre na popravilo 3 tedne + ?

NI to malo dolga doba?

Tezko bi pa rekel, da imajo najnizje cene v SLO...

Recimo ce pogledas www.nakupovanje.net, majo nizje cene, recimo:
HP nx6110 Intel Pentium 1.73GHz Centrino prenosnik (prenosni računalnik) + miška + torbica

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: okfec ()

billy ::

Povsod čakaš enako dolgo na popravilo :)

razen če kupiš kakšno high class robo z garancijo, kjer dobiš za ta čas nadomestnega.

okfec ::

Zakaj stresas klobase Billy?

Poskusi kupiti Trona (ne Tr0na) od Comtrona, pa bos videl kaj je dolgo cakanje na servis,
s tem, da ga bos verjetno moral nesti 2-3 na servis v garanciji, da ga bodo res dokoncno popravili.

Ce pa nekdo posilja prenosnike v tujino v popravilo, je pa jasno, da se popravilo se zavlece, kajne? racunaj kar lepo 2-3 dodatnih dni za posiljanje v eno smer.

billy ::

Ohjoj, ne omenjan Trona v temi o prenosnikih. Tron naj spada v temo pod igrače.

Kje pa piše, da se pošilja v tujino? Koliko vidim na strani piše, da je serviser neko priznano podjetje iz LJ.

okfec ::

Informacijam po telefonu bolj zaupam :)

"Kar se pa tiče mednarodne garancije mi je gospod razložil, da je v Sloveniji glede tega precejšnja zmeda. Za pri njih kupljeno opremo seveda zagotavljajo garancijo (mislim da prenosnike pošljejo v tujino). Kar se pa tiče uveljavljanja mednarodne garancije za prenosnike kupljene v tujini pa je rekel, da bi se dalo v primeru okvare kaj zmeniti. Ker poslujejo direktno s proizvajalci lahko pošljejo prenosnik naprej v tujino (poštnino v eno smer si kriješ sam). Pa baje so v pogajanjih glede garancije in naj bi se te stvari (kmalu) uredile."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše izkusnje z internet trgovino esvet ?

Oddelek: Kaj kupiti
364904 (1448) Brdavs95
»

Servis v tujini kupljenega prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
174014 (3229) kekz
»

Prenosnik do 1200evrov

Oddelek: Kaj kupiti
182327 (1973) roli
»

Sony notesnik

Oddelek: Kaj kupiti
121699 (1586) j cole
»

Nakup TABLET PC...katerega vzeti da je najcenejši?

Oddelek: Kaj kupiti
294611 (3747) kimba

Več podobnih tem