» »

Katere slušalke? (acer 5920G)

Katere slušalke? (acer 5920G)

shadowfax ::

Kupujem slušalke za omenjen laptop, namenjene gledanju filmov, poslušanju glasbe in me zanima kaj priporočate?
Kakšno je vaše mnenje o teh oz. ali bi sploh pasale na ACER 5920G? link

Hvala, Lp:D

mihec87 ::

Ce ni denar problem potem kaksne stereo Sennheiser..
Te slušalke ki jih umenjaš ne vem če pašejo ker so 5.1 in potrebujejo več priklopov..na prenosniku sta verjetno samo dva priklopa eden za slušalke drugi za mikrofon..

shadowfax ::

Ja tele sennheiser so res malce predrage, (za moje potrebe). Tako, da prosim, če ima kdo še kakšen predlog, cenovno do 40-50€, drugače pa mislim nakup opraviti pri mimovrsti.

Hvala!

eVro ::

Raje daj 20€ več pa si vsaj tele Sennheiserce omisli: http://ceneje.si/sennheiser-slusalke-px...

Verjemi, se splača kupiti ornk stvar. Da ne boš potem rekel, da te nismo opozorili. :)

Sam imam HD 415 in so res fenomenalne, zdaj si bom omislil še CX 300 (in-ear za mp3 player) in PC 111 (mono slušalka z mikrofonom za VoIP). Sennheiser all the way. Škoda ker ne delajo zvočnikov. :)

IceIceBaby ::

Jaz sem kupil te slušalke in sem kar prijetno presenečen. Sicer ne igram iger, ampak jih imam za filme in skype pa včasih za musko. Zvok je vsaj za moje pojme zelo dober (res pa je da nisem ravno občutljiv) pa zelo udobne so.

shadowfax ::

Ja te medusine so tud men všeč! Torej te bi lahko normalno priklopil na omenjen laptop!?
:O
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727152 (16947) jaot
»

Katere slušalke za "gaming"

Oddelek: Kaj kupiti
496439 (5357) Boobiz
»

[Slušalke] Brezžične - Wireless

Oddelek: Zvok in slika
208771 (4713) Miha J
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376037 (2890) kratos
»

Katere slusalke do 20 eur kupit

Oddelek: Kaj kupiti
122195 (1935) lasse007

Več podobnih tem