Forum » Sedem umetnosti » pavilion
pavilion
ovdje kokoš ::
Pozdravljeni,
zanima me, če kdorkoli ve kaj o pavilionih, prebral sem na wiki pa malo pogooglal. Zanima me konstrukcija, namembnost, kako zasnovat zadevo, skratka karkoli z arhitekturnega stališča, mogoče tudi povsem laično umetniškega/gradbeniškega.
Zaenkrat ne povem za kaj me to zanima, mogoče me pa kdo zgrunta
.
zanima me, če kdorkoli ve kaj o pavilionih, prebral sem na wiki pa malo pogooglal. Zanima me konstrukcija, namembnost, kako zasnovat zadevo, skratka karkoli z arhitekturnega stališča, mogoče tudi povsem laično umetniškega/gradbeniškega.
Zaenkrat ne povem za kaj me to zanima, mogoče me pa kdo zgrunta
jebi ga
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Tomos Flexer ? (strani: 1 2 3 )Oddelek: Na cesti | 16844 (7503) | markasaso12 |
| » | Siol digitalna kabelska na optikiOddelek: Omrežja in internet | 3584 (3229) | janezJ |
| » | presnosnik - grafična in procesorOddelek: Pomoč in nasveti | 4033 (3847) | Galaxy |
| » | izboljšava subwooferjaOddelek: Zvok in slika | 1589 (1352) | z3ro |
| » | SQL managerOddelek: Programiranje | 1376 (1180) | Imposibl |