» »

pavilion

pavilion

ovdje kokoš ::

Pozdravljeni,

zanima me, če kdorkoli ve kaj o pavilionih, prebral sem na wiki pa malo pogooglal. Zanima me konstrukcija, namembnost, kako zasnovat zadevo, skratka karkoli z arhitekturnega stališča, mogoče tudi povsem laično umetniškega/gradbeniškega.

Zaenkrat ne povem za kaj me to zanima, mogoče me pa kdo zgrunta :D .
jebi ga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomos Flexer ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10616844 (7503) markasaso12
»

Siol digitalna kabelska na optiki

Oddelek: Omrežja in internet
153584 (3229) janezJ
»

presnosnik - grafična in procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
154033 (3847) Galaxy
»

izboljšava subwooferja

Oddelek: Zvok in slika
111589 (1352) z3ro
»

SQL manager

Oddelek: Programiranje
61376 (1180) Imposibl

Več podobnih tem