» »

Amazon Kindle

1
2
»

ahac ::

Ja, pa Crysis mora laufat na high settings!

Če je stvar useless, je pač useless. Nobena šminka in lepi nasmehi in norčevanje ne spremenijo tega.


Zakaj je useless?
Ker nima izhoda za na monitor? To je stvar za brat knjige. Na monitorju jih je težko brat.
Ker nima miljon barv? Knjige jih imajo tudi redko.
Multipoint touchscreen? Za strani obračat?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

borchi ::

> Ko bo zaslon vsaj cel A5
check

> rob okrog pa ne več kot 1 cm
check (par milimetrov gor/dol)

> ko bo zadeva mela multipoint touchscreen
why?

> ne bila debelejša od 1 cm
check

> in imela izhod za zunanji monitor/projektor
seveda brez dodatnega dongla, ane? se bojo pa namatrali zaradi max. 1cm debeline...

> WiFi
even better (free 3G)


jaz bi to mel v trenutku. je pa stvar (še) precej draga...
l'jga

WarpedGone ::

... zakaj potem tvoj monitor nima tačskrin opcije?

Ima. Še zavrti se.

Žal pa je zadeva teška 3 kile in debela 4 cm, ker mora iz neznanega razloga v njej tiktakat 2Ghz procesor in se not vrtet 80GB disk. Oboje je velik overkil in tam točno zarad tistega Crysis mišlenja. Procesorji danes niso nobena omejitev več.

Ne nucam nadomestka knjige ki je funkcionalno == knjiga. Nikoli ni bil problem, da bi mi knjige zasedle preveč placa. Vedno s sabo nosit 1000 knjig pa praktično pomeni da ne bom bral ničesar.

Nucam pa elektronsko tablico, ki jo bom lahk nosil okol, na njej pokazal kako sliko, kak tekst, kej na hitro napisal, naštudiral ali prebral.
Elektronski zvezek, ki je dejansko dimenzijsko podoben zvezku, med A5 in A4. Ni treba da gre v žep, dovolj da gre v normalno torbico in ne odtrga ramena. Predstavljaj si prenosno grafično tablico, kjer je tablica sam monitor.

To hočem imet, pa tega še nihče ne dela. Prodajajo le nasmehe poleg neuporabnih zadev in me skušajo prepričat, da nucam tisto njihovo železje. Jajca.
Zbogom in hvala za vse ribe

Matev ::

To hočem imet, pa tega še nihče ne dela. Prodajajo le nasmehe poleg neuporabnih zadev in me skušajo prepričat, da nucam tisto njihovo železje. Jajca.


sedaj pa v jok in na drevo

če ti knjiga ni po godu
je pač ne kupi - ni ti pa treba pljuvati po nečem kar je dobro za mnoge ljudi

spominjaš me na nergače ki nergajo nad električnimi avtomobili

izguba časa ... adijo

JayKay ::

ql stvar je itaq free 3g, tak da lahko do knjig dostopaš kjerkoli. fini je tudi Text-to -Read Feature, ki knjigo bere (recimo za potovanje ali pa avto),knjige so relativno poceni.
Po drugi strani pa zelo pogosto poslušam avdio knjige. Te lahko dam na mp3 player/telefon kar je bolj praktično za vožnjo s kolesom, tek, ipd. Pa še cenjša opcija je, saj je kr precej drag ta kindle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon je osvežil svoje Kindle

Oddelek: Novice / Android
228640 (6997) kuglvinkl
»

Amazon predstavil nove kindle

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4813250 (10479) Bor H
»

Kindle 2011

Oddelek: Novice / Android
3913461 (9816) WarLord11
»

Barnes & Noble predstavil oskubljeni in cenejši e-bralnik

Oddelek: Novice / Android
327246 (6050) karafeka
»

Amazon osvežuje Kindle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13429074 (22329) trnvpeti

Več podobnih tem