» »

Kateri 500Gb ali vecji disk do 140€ po moznosti zunanji

Kateri 500Gb ali vecji disk do 140€ po moznosti zunanji

brdi ::

Kupujem disk 500+Gb najraje zunanjega, gre se mi za dober disk trenutno mam samsunga 500Gb. Gledal sem TEGALE , lahko pa je tut kak disk pa eno cenovno ugono ohišje sata2 seveda, ampak ne vem katero!


Kaj piporocate ?

Lp

Dani

eVro ::

Vzemi My Book-a 2.0. Imajo ga pri mimovrste. Super disk.

brdi ::

A to je na sata priklcku al na ATA? ker je v JAE je ceneje in se postnine nimam :D

brdi ::

Ja tale disk ni na sata vodilu ampak ata! Iscem pa sata2 cenowno ugoden diks ki je karseda kvaliteten :D

MadMax ::

Kaj za vraga te pa briga, ali je notri sata ali ide disk?
Saj imaš usb priklop, ki itak ne potegne niti do ata33 specifikacije. Ti bi pa sata2? 300? :D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

bond007 ::

Sm jst tut tko razmišlju in nabavu 500GB zunanji ATA disk. MAl stara tehnologija, ampak še itak 2X prehitra za počasen usb.

fosil ::

Pri tok velikem disku se zelo splača kupit takega, ki ima eSATA priklop. Če nimaš na boardu esata enostavno kupiš še pretovorni kabel in priklopiš zadevo direkt na sata, kar seveda pomeni da ti disk deluje s polno hitrostjo.
Rrecimo nekaj takega
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

brdi ::

K sem sem pozanimal glede tega disk in tale disk je komplet wd izdelave kr prej nisem vedel ! Ne pride u postev ! Ker disk itq v racku se bo menjaval! Zato se gre da je sata priklucek v racku. Sedaj se pa iscem samo en pametn rack disk sem pa ze nabavil.

kateri rack naj ustimam TO bi bilo ?

Ali kaj drugega ? ne v visave z cenami

bond007 ::

To je samo hladilnik za disk, nima usb vmesnika




Ti verjetno rabiš kaj takega: klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

MEDENA ::

bond007 ::

Ta je zelo vredu,ja. Sm ga gledu v comtronu in je zelo kompakten - manjšega ohišja za 3,5" ne boš dobil. Mene moti samo 2 letna garancija. Sam sem raje posebej kupil disk s 5 letno garancijo, če mi crkne po 4 letih pa 11 mesecih, bom verjetno dobil par tera disk iz reklamacije (500GB upam čez 5 let ne bo več) >:D

brdi ::

Jaz rabim trenutno samo 1 rack brez diska ! Ki pa je cenocno ugoden in vredu !

kurjač ::

@MEDENA
CANYON ZUNANJI E-SATA
K si glih pr korit pa povej kater disk je not vgrajen.
Zanima me, če lahko direkt priklopim ta disk z kablom e-sata - sata na plato Asus A7N8X-E Deluxe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlika med procesorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
212971 (2674) Brias
»

Zunanji trdi disk (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6514273 (11504) Dromar
»

Kateri 1TB disk kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
29533899 (14049) xyxyxyxy
»

Zunanji trdi disk 500 GB -- akcija Hofer -jutri (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8619919 (14119) MISKO_GR
»

Hard Disk Max. 100 €

Oddelek: Kaj kupiti
81297 (1130) GrimReaper

Več podobnih tem