» »

Katero ohišje...

Katero ohišje...

Thanatos ::

mi svetujete? Comp bom definitivno navijal, zato je ugradnja dodatnih case ventov nuja. V mislih sem imel kakšnega Chiefteca 601 ampak bi rad slišal še vaše mnenje.

tha_man ::

Pravega imaš v mislih :D

ghibly ::

Ne bom solil pameti. Kupi kar želiš, le tako boš zadovoljen.:) :)
Če "Cankarji" niso problem potem je tisto ohišje "OK".

Stallone ::

Imam ta ohišje, in je res zakon(saj plac je)
Ti ga kar kupi;)

Thanatos ::

kaj pa tole Prodajajo ga pri Quick Computers za 25000 + poštnina, zraven pa dobiš še 300W napajalnik (sam imam 230W :( ). Če pa kupim Chifteca bom moral dati samo za kišto 21K + 10K za 300W napajalnik.

Stallone ::

Sej je hud, samo zdej k mam Chiefteca, ga ne bom nikol zamenou.
Stranica se res komot dol vzame, pa lah ga zakleneš(stranio in front), pa tud notr ma več placa kokr tale...
Odločitev pa je seveda tvoja:))

tha_man ::

Tale tud zgleda kul, čeprav se po moje ne splača škrtarit zaradi ubogih 5 jurjev. Ohišje je le zadeva ki je ne menjavaš vsaki dve leti. In če veliko šariš po notranjosti računala boš s Chieftecom sigurno zelo zadovoljen.

tomaz255 ::

Jaz ti priporočam Chieftec CS 2001(BigTower). Je zelo prostorno, dosti mest za ventilatorje, pa tudi lepo zgleda.

Thanatos ::

OK odloču sem se za Chifteca CS601. CS2001 je predrag + previsok.

Na ceniku od mlacoma sem videl ta model (601) iz aluminija za svinjskih 44K. Zakaj je tolk drag?

Stallone ::

Dobr si se odloču, verjem da ti ne bo žal!!!:P

tha_man ::

Aluminij je pač drag... zato pa je precej lažji in malo bolje prevaja toploto.

malinavc ::

dej ne ga srat no...44k za eno usrano ohišje...10k midi navadno pa 34 za neko drugo komponento...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

tha_man ::

...ki bo zastarela prej kot v dveh letih, ohišje pa ostane! No, saj 44 jurjev je res dost, ampak 20 za standardni Chieftec je pa brez dvoma vredno dati!

Stallone ::

Točn tko:D

Voranz ::

Maš pa varianto tudi za Chieftec s preiskušenim napajalnikom 340W pri Pro-Bit Kranj - Dragon Series DX in DA modeli - pregled modelov s specifikacijami na naslovu : http://www.arena-chieftec.de/PC_Chassis...

sash ::

Pa ima ta PRO-BIT iz Kranja kak internet naslov, ker sem iz Maribora in je malo neugodno drugače komunicirat z njimi.

Thanatos ::

kolk jaz vem je Pro-bit v kranju jaz pa živim v Ljubljani in imam do Mlacoma 15min, do Kranja pa veliko več, avto pa ne poganjajo sončne celice :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

Voranz ::

Take težave rešujejo paketni servisi za malo denarja !

RookY ::

Mene zanima, če imajo Chiefteci z vratci, možnost odpiranjaz leve in ne desne.
Juhu juhu spet bom bruhu

tha_man ::

Ne. Jaz sem itak vratca, po tem ko sem jih imel skoraj vedno odprta, staknil stran.

zenaj ::

hm...nikjer nisem zasledil, kakšnih dimenzij je Chieftec 601...

Thanatos ::

sej so ga na slotechu stestiral. Poglej pod teste/ohišja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ohisje???

Oddelek: Kaj kupiti
201292 (892) dela
»

katero ohisje

Oddelek: Kaj kupiti
251565 (1190) viper
»

Kaj predlagare za 500.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
462092 (1279) SLOWWWeb.net
»

Katero ohišje?

Oddelek: Kaj kupiti
71072 (916) Voranz
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361324 (974) tomaz255

Več podobnih tem