» »

Katero ohisje???

Katero ohisje???

mm ::

Katero ohišje naj kupim? Mora bit midi, 250 ali 300W, za 8-12 k???

the_unborn ::

uff, zapelji se do ene staune in poglej kaj imajo, kaksno noname zadevo bos ze najdu

msmiha ::

Ne vem kaj kvalitetnega ne boš dobil tak da pozabi. Ostane še ti samo kako no name sranje, ki pa se ga da dobro prerihtat in zgleda kot ferrai :D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

dela ::

da nebom nove teme odpiral. Ve kdo za kako no-name ohišje (do 8 k SIT) ki se ga da kupit brez napajalnika in ma kolko tolko lepo obliko. Pa napajalnik more met postavljen vodoravno.
P.S. povejte še kje jih majo
hvala

kuglvinkl ::

Zadnjič je cimer kupil ohišje za net-kišto. Dobil ga je pri Meahitu, mislim, da za okoli 6k SIT (če je trafa zraven ne vem). Sicer pa je za moje pojme preveč kičasto.
Your focus determines your reallity

Leo ::

Antec SX630 dobis tukaj za 9600 SIT ce ti midi zadostuje.

Matek ::

Tisti antec je mini, sam je pa fajn, tak narjen kot ti večji chieftecovi, ima vse vente, pa ključavnico pa to, sam da je tolko manjši.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

dela ::

ja ta antec je čista kopija chiefteca! pa še grdo mi je to ohišje pa 9600 je tud malo preveč...
iščem bolj no-name kišto. vseeno hvala Leo in ostali

Matek ::

Ja sej to oni dobijo od chiefteca pa pol prodajajo pod svojim imenom.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ALS ::

Mogoče ti bo pa ta všeč.
Fine II Midi Tower 300W- moder, srebrn, bel 12.740
:D

Leo ::

Madmanmato: Antec ni kopija Chiefteka ampak je zadeva ravno obratna.

dela ::

in kaki zgleda ta fine 2?

ALS ::

Poglej sliko na tej strani.8-O
http://www.agt-racunalniki.com/iStranke...

the_unborn ::

Zadnjic sem pri Mlacomu kupu eno kar lustno midi ohisje za mojo mati za celih 4.5k, samo je brez napajalca, tega pa lahko kupis tudi rabljenega za par jurjev.

Dami ::

En kolega mi je reku da majov Chipu v Žalcu eno kišto za 4k brez napajalca. Ma baje dvojne stene, kar pripomore tišini in napajalc je (seveda nad matično) ampak tako drugačno postavlen da gre zravn še en dodaten vent. Je midi sam si nekak ne predstavlam kak zgleda kr ga nisem čist ok razumel. Drugač pa...chieftec (al antec, who gives a f***>:D ) 4ever.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Ashrack ::

Jst tud nameravam kupiti novo ohisje!

V mislih imam MIDI TOWER 300W PS! Tam nekje do 15k SIT!
Mora imeti obvezno vodoravno postavitev za PS in se prostor za dodaten haldilnik uzadi in spredaj enega!
....

Matek ::

Leo, kje si pa zvedu to? Meni se je zdelo da Chieftec prodaja ohišja antecu, ker ma chieftec na strani predvsem ohišja in veliko modelov njih, antec pa ma samo pa ohišij, pa sem sklepal da jih dobijo od chiefteca.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

StarY ::

Saj tale model ohišja (Chieftec CS601) proizvaja se en kup proizvajalcev, med njimi so Macase,Enermax in Thermaltake... pa se en kup drugih.

Gre za to, da je tem firmam Chieftec prodal licenco.

Leo ::

MadManMato, Antec je v temu biznisu ze od 1986, zaceli pa so z izdelavo ohisij in potem dopolnjevali ponudbo z ostalimi proizvodi kot so napajalniki, ventilatorji itd.
Chiftec je tudi kar dolgo prisoten na trziscu, dobrih 10 let, ampak s to razliko da proizvajajo v glavnem le ohisja.

Chiftec ni edina kopija Anteca, vem da obstaja se nekaj podjetij ki proizvajajo identicna ohisja, najbr ceneje kot Antec in Chiftec. Mozno tudi da Antec prodaja licenco oz know-how drugim firmam, ne vem.

Skratka kot bi rekli nasi bratje "isto sranje drugo pakovanje":D

V koncni fazi ni vazno kdo kopira koga, ker dobi kupec identicen proizvod. Prednost Anteca je v tem da vgrajuje v svoja ohisja tudi kvalitetne napajalce, Chiftek pa nudi bolj raznovrstno barvno paleto svojih proizvodov.

Matek ::

aha, ok, hvala.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

dela ::

vau ta AGT je pa pravi drugi mlacom majo celo "modifikacijsko opremo" :D
aja kiste so pa grde vse povrsti razen enlighta ki pa je predrag ce mene vprasate...
drugac pa sem pri rolanu nasel za moje pojme zelo seksi ohišje- CX4 s 300W napajalnikom pride samo 10k sicer se zanimam tudi za chieftece samo se mi zdi da je potem premalo dela z njimi pa se cena je malo previsoka...
aja kake mate kaj izkusnje z mariborskim rolanom (ce je v LJ tud ne vem)? majo mogoce kake finte tako pri comtronu (ko nocejo dolocenega ohisja prodat razen ce celi kompjuter kupis...) ??
hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čimboljši napajalnik do 15.000 sit. Svetujte prosim! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533855 (3070) Karaya 52
»

Chieftec DX-01SL-D-U

Oddelek: Kaj kupiti
161412 (1248) ddeben
»

Katero ohišje do 30000Sit

Oddelek: Kaj kupiti
202058 (1795) Xgeneration
»

Chieftec mogoce tudi ni vse... ;-)

Oddelek: Kaj kupiti
301778 (1095) s5cougar
»

Kje kupiti Big Tower

Oddelek: Kaj kupiti
61105 (922) Maniac

Več podobnih tem