» »

Linksys WRVS4400n in dodatna antena

Linksys WRVS4400n in dodatna antena

HardFu ::

Pred kratkim sem za namen delitvije interneta z sosedi kupil router v naslovu, sedaj pa imam sledec problem. V pritlicju hise imam pisarno, kamor nujno potrebujem signal, router pa mora obenem biti na podstresju (3. nadstropje torej), da imajo sosedje lahko signal. Problem je torej v tem, da ce router postavim drugam na podstresju, potem drugi nimajo signala, ce pa ga pustim na mestu, kjer je trenutno, pa sam v pisarni nimam signala. Pritlicje je zidano, drugace pa je hisa montazna. Moja velika zelja je torej ojacanje signala, tu pa nastane problem, saj ima router antene fiksno pritrjene zato me zanima, ce obstajajo kaksne antene, ki se lahko priklopijo na UTP port na routerju, saj mi klasicni SMA ali TNC prikljucki ne pridejo v postev. Druga opcija je seveda ta, da bi razdrl router, odklopil antene znotraj, in prakticno prilotal kaksno drugo anteno, namenjeno routerjem, vendar z nepravim prikljuckom.

Ima kdo kaksne izkusnje na tem podrocju?

LP
http://codeable.io

Daliborg ::

jah...ce ti uporabljas notesnika z integrirano wifi kartico potem je izgleda edina resitev da prilotas drugo anteno na router.

sej vem ampak bom vseeno vprasal, .... se kabla ne bi dalo povlect?:D

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Spajky ::

prodat tega in kupit 2 buffalo WHR-HP-G54 ... 8-) ... pa še ostane :D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

HardFu ::

Kabel bi lahko potegnil, ampak so 4je notesniki in en PC v uporabi, tako da se mi zdi nesmiselno, da bi bil "omejen" s kablom :)
http://codeable.io

|GrEgOr| ::

Pol pa potegneš kabel in na njega priklopiš Access point v pisarni. MIslim, da bi potem to moralo rešit problem z signalom po celi hiši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |GrEgOr| ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys WRT54GL (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
516317 (2672) Senitel
»

Router 3G za Edge signal mobitel

Oddelek: Strojna oprema
244240 (3984) todman74
»

wifi cez cesto n-tic

Oddelek: Omrežja in internet
71384 (1196) enota13
»

kako povečati WLAN signal v hiši

Oddelek: Omrežja in internet
197457 (6284) Karen
»

Kateri Wireless ruter

Oddelek: Omrežja in internet
161573 (1180) Pyr0Beast

Več podobnih tem