» »

Plocevinasta posoda za piskote

Plocevinasta posoda za piskote

Matek ::

Nedavno sem dobil eno idejo, za izvedbo katere bi potreboval plocevinasto skatlo za piskote v obliki kvadra. Oce in oma, ki se doma najvec ukvarjata s pecenjem piskotov v vseh letnih casih, jih imata kar nekaj, ampak vse so ze zelo stare in drzita se jih kot pijanec plota, kar je ocitno znak za to, da se jih ne da vec dobiti. Torej, potreboval bi plocevinasto posodo kvadraste oblike (okrogle mi ne koristijo prav dosti), po moznosti ne pokoncne, temvec lezeco (pokrov je najvecja stranica). Kje bi se dalo te reci dobiti, s keksi ali brez?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Matek ::

Odlicen primer ustrezne skatle, zal s tuje strani:
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Matek ()

urban99 ::

imaš srečo, kmalu bo novo leto in podobnih škatel je najbrž že zdaj na tone v trgovinah :) Prav take je imel pred leti Guylans pa Milka itd., celo bajadere sem nekje videl.

Matek ::

Nja, jaz iscem zadevo, visoko slabih 10 cm in veliko recimo 20 x 30 cm. Bo pa vredno pobrskati, ja.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

#000000 ::

strictom ::

strictom: "Who stole the cookie from the cookie jar?"
urban99: "Matek stole the cookie from the cookie jar!"
Matek: "I didn't steal the cookie from the cookie jar."
urban99 & strictom: "Then who?!"
Primoz with a heavenly shine upon him: "I ATE YOUR COOKIE NOOB!!!"
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Spajky ::

a boš rabu škatlo za wifi anteno mogoče? :D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Ejsi_Disi ::

Ravno danes sem doma videl eno od Baccia, samo je ovalne oblike.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Matek ::

Spajky, nope, sploh ne. Ce bi mi slo za Wi-Fi anteno, bi jo raje zbasal v kaj bolj vodotesnega in obstojnega na zunanje vplive, kak tupperware recimo, ampak za to, kar bi rad sedaj, pa rabim malce bolj estetsko rec :D .

#000000, hvala, na linku sem nasel par pametnih primerkov, ampak problem je trenutno, da podjetje deluje kot da se ukvarja z veleprodajo tovrstnih embalaz po narocilu. Sam bi seveda potreboval zgolj nekaj posod, tako da me zanimajo bolj maloprodajne resitve :D . Ampak vseeno hvala.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Balandeque ::

Belgijske praline. Poglej po interšparih in merkatorjih.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Matek ::

Lahko morda poves kaj vec? Kako ime znamke, morda kaka fotografija? Da ne bom rekel: "Dan, jaz bi pa tiste belgijske praline v veliiiki plehnati skatli!" :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

>>><<< ::

Verjetno misli Guylian, vendar sem gledal njihovo stran in v taki embalaži ni pakirano...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

dzinks63 ::

:)) Tole je nekaj , če bi ti mogoče odgovarjal : kovinske škatle
iz potiskane kovine, mere: 32 x 7,5 x 15,5 cm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

>>><<< ::

Doma sem našel še eno ovalno kovinsko škatlo od Werther's Original, če ti kaj pomaga.


ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

urban99 ::

Guylian so (bili?) pakirani v takih škatlah, ampak niso podolgovate oblike... mera škatle je 18x18x7 cm, jo imam doma.

Preveri tudi v Prometeju (City Park in center LJ), tam jih imajo zagotovo. Tudi v Ikei se jih dobi (nisem našel linka do kovinskih), ampak so malo višje in daljše. Mogoče celo idealne, samo Ikea je mogoče malo daleč... v skrajnem primeru pa zavij v čokoladarnico v stari Ljubljani, tam bi tudi kaj morali imeti :)

Balandeque ::

Hm, ne vem imena, škatla je bele barve in bi ti jo kajpada takoj podaril, vendar me še lep čas ne bo domov.

Edit: Ja, Guylian, to je to.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Zgodovina sprememb…

BluPhenix ::

PEjdi v kakšen gift shop v citypark in jih boš našel kolikor hočeš.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

SeTAr ::

Mislim da mercator (vsaj koprski) šenka pravokonto škatlo za piškote mulino bianco pri nakupu treh mulino bianco piškotov

Vikking ::

mogoce posiljajo v slovenijo: povezava

Matek ::

>>> (in se trikrat tole obratno) - hvala za trud s tisto od werthersov, ampak zal bi rabil kvadratasto in malce vecjo skatlo. Guylian je najprej izgledal kot dober namig, ampak je zal urban99 povedal dimenzije in zadevica je malce premajhna oz v skrajnem primeru bo MORDA uporabna, ce mi bo uspelo urediti dolocene detajle ;) .

dzinks63 - uf, uf, uf, tista v merkurju je skoraj idealna, ko bi bila le se ene 5 cm sirsa :| . Bom pogledal tadrug link bolj podrobno, zaenkrat zal izgledajo vse premajhne.

urban99, BluPhenix - OK, takoj ko bom lahko, grem na lov v City Park.

Balandeque - Hvala za prijaznost, ce se bo zadeva vlekla tako dolgo, da bos prisel domov (od tam, kjer pac si), ti zatezim :D .

SeTAr - Dodal bliznje Mercatorje na seznam. Si to slucajno opazil ali imas morda kaj vec informacij o tem, kako velika je ta skatla? Jaz iscem nekaj v rangu A4 lista, morda malce manjse.

Vikking - Bom raziskal, izbira izgleda odlicno, ceprav morda ne bi tako zelo rad narocal ene plehnate skatle iz drugega konca sveta, placal drabo postnino in po moznosti pokasiral se kako mastno carino >:D .

Se enkrat hvala vsem!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

bzp ::

Če se ti blazno ne mudi, pred novim letom jih bodo sigurno na veliko prodajali pod Maxijem.

t-zonaz ::

En tip prodaja samo pločevinaste škatle na bolšjem trgu na nabrežju, u Lj. V nedeljo.
Ima pa res veliko izbire najrazličnejših škatel. Aja, prodaja pa rabljene
t-zonaz

SeTAr ::

Glede mulino bianco škatel sem jo videl in zgleda kar prave velikosti, samo gelede na: http://www.mercator.si/aktualno_v_merca...
je zadeva včeraj končala, lahko greš na napisan naslov prijazno vprašat če jim je kakšna ostala :)

našel še slikco škatle:
http://www.spendiamomeno.com/nimages/of...
na predzadnji strani pdfja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SeTAr ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se drobi keks?

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
172792 (2792) miroB
»

phpNuke problem s cookiji

Oddelek: Izdelava spletišč
91202 (1134) the_unborn
»

session id cookie

Oddelek: Izdelava spletišč
61285 (1193) poweroff
»

Tracking v PHPju

Oddelek: Programiranje
61617 (1502) darh

Več podobnih tem