» »

Kako do funtech

Kako do funtech

JunIk-- ::

Nameravam kupiti računalnik. Izbral sem si funtech zdaj pa me zanima kako do tja. Bi mi lahko kdo prosim opisal pot od domžal do murgle centra, se pravi stavba kjer se nahaja funtech.
Http://www. Funtech. Si/kje. Ht

Lp hvala za vnaprej
  • spremenilo: bastadu ()

Good Guy ::

IMO: prek neta naroč...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Atos ::

Klik

Do Ljubljane pa verjetno veš priti.

Jan987 ::

Mislim da imajo na spletni strani kar dober opis in zemljevid iz katerega se z malo logike povsem dobro znajdeš!

michel ::

Dej, dej, ne bomo ti zdaj razlagali kako prideš do funtecha.
Poglej si sam:
Najdi.si zemljevid

JunIk-- ::

Sej drugač mam že vse zbran, sam mal je bla panika k morm jit iskat jutr, pa pač ne poznam Ljubljane, voznik pa tut ne ravno najbolje tistega dela, ampak sva potem našla ravno po tem zemljevidu na najdi .si

hvala vseeno cu

m.i.h.a. ::

pomoje boš imel več težav z iskanjem štacune v zgradbi, kot pa z iskanjem same zgradbe v murglah:D

michel ::

pomoje boš imel več težav z iskanjem štacune v zgradbi, kot pa z iskanjem same zgradbe v murglah

S tem se pa strinjam. Jaz sem pričakoval nek superstore, ker so vsi govorili o Funtechu. Pa naša lokalna trafika je večja od Funtecha.:D

Keyser Soze ::

Jp, pajzl tale Funtech.

Ma sej Murgle so same po sebi en velik "pajzl". Mi ni jasno, kdo je to dizajniral. Katastrofa.
Je pa sigurno najbolj pisana stavba tam, tako da je ne moreš falit. Nekako tako kot bivše "strojanovo".:D
OM, F, G!

perci ::

Funtech je majhna štacuna, ki dela praktično samo po naročilu (nima skoraj nič zaloge). Ampak moram rečt, da sem do sedaj za ene tri kiste robe tam nabavil in vedno je bilo vse po dogovoru. Kar sem se zmenil, je drzalo. Glede robe, glede rokov, glede zneskov. Vse tipi topi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stare bencinske črpalke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10818402 (12014) Samson
»

za Radeon 4870: kupuje se plata, procesor, rami in disk (do 400 EUR)

Oddelek: Kaj kupiti
9982 (859) Dr_M
»

Google Maps - Slovenija sedaj nekoliko podrobneje

Oddelek: Programska oprema
74485 (4008) jype
»

Najdi.si zemljevid

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4212579 (10636) CaqKa

Več podobnih tem