» »

Hlajenje Geforce 2mx

Hlajenje Geforce 2mx

smarty ::

Mene zanima, kako bi zmanjsal temperaturo Geforce 2mx z TV out od Microstarja [MS-Starforce 818], ce to kaj pomaga. Ali se, da vgraditi Blue orb na kartico?

Lep pozdrav,
smarty

tomaz255 ::

Mislim da ima ta kartica že pripravljene luknjice za BlueOrba, tak da ga lahko brez problema daš gor. Na rame pa daj kakšna hladilna rebra.:\

Paramedic ::

Blue orba sigurno lahk daš gor, rame pa pomoje ni treba hladit, lahk pa daš mal pločevine gor;)
End transmission.

Sumak ::

fantje mene pa zanima recmo pr herculesovem gf2 mx k dobis ze hladilna rebra zraven..pa jih das dol pa orba gor pol pa kako pritrdit taista hladilna rebra na rabe...s cem?
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

Binji ::

Probaj s kasnimi lastikami. Vsaj jst zmerej taku nardim:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Sumak ::

ja a pa to drzi dobr..k recmo pr procesorju... tista sila s katero hladilnik na proc prtiska je ogromna sej ves kako se mucs dol dt kksn hladilnik...elastika pa nevem ce dost drzi... recmo k ram mal s pasto namazes pa rebra gor... nevm ce se ne bi to ful premikal?
a ma se kdo kksne pametne ideje?
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

OrlyTM ::

Na Herculesovega MX-a blue orb ne gre ... ali pač ?!?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

alien-w ::

ne herculesa blue orb GRE! Jest ga mam gor, pa mam vent na salter vezan, tko da ga przgem sam kadar ga rabm, ker je precej glasn.
Ko sem vzel dol ta stara rebra sem jih lepo na pol narezal, pa jih mal zbrusu, pa dal na RAM od grafe. Prlepu sem jih gor s termalnim trakom, ki sem ga dobil zraven blue orba in jih dodatno zavaroval z 2 elastikama. Deluje OK 220/230!

element ::

Orb gor gre 100%. Moj frend ga ma gor, in je naredu isto kot alien-w. Sam jest nism meu gor HRebr, in jih zdej ne morem na ram prlimat... Škoda... :'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
191347 (1213) Area_51
»

NUJNO vent za grafiko!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8825 (723) OldSkul
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241599 (1190) element
»

blue orb na plato

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141433 (1267) texhex
»

Blue Orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171826 (1575) MaJsTeR

Več podobnih tem